Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Wellbeing dla firm

Jesteśmy firmą, która dba o dobre samopoczucie pracowników. Szczególnie ważne jest dla nas, zdrowie fizyczne oraz mentalne, poprzez świadczenie różnych usług i benefitów.​

Zaufali nam:

Corporate wellness - Warszawa

Wellbeing dla firm

Firma Wellbeing Polska (dawniej: All For Body) powstała na bazie amerykańskich standardów w Nowym Jorku w 2009 roku. Podstawą do zainicjowania działań Wellbeing Polska były problemy immunologiczne jednego z założycieli firmy, który uzyskał pomoc dzięki specjalistom profilaktyki zdrowotnej.

Po jego powrocie do Polski w Krakowie rozpoczął się proces budowania organizacji z jasnym celem: „zdrowy styl życia ma być dostępny dla każdego” (nie tylko dla zamożnych osób).

Nasza misja

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Po 6 latach pracy w Krakowie byliśmy zespołem 90 specjalistów i prowadziliśmy 10 butikowych klubów zdrowia. W 2017 roku zdecydowaliśmy o wejściu do 8 dodatkowych miast. Od 3 lat nie łączymy już współpracy z firmami z prowadzeniem klubów, działamy tylko w obszarze corporate wellness – tworzymy i wdrażamy mierzalne programy wellbeing dla firm.

obsłużonych stanowisk pracy w 2020
0 +
na rynku usług wellbeing dla korporacji
Ponad 0 lat
taniej niż sportowa karta benefitowa
Nawet 0 x

Wellness dla firm na najwyższym poziomie

Obecnie ponad 300 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i zapleczem technicznym wspiera naszą firmę w realizowaniu spersonalizowanych działań w obszarze corporate wellness.

Naszą unikalną ofertę realizujemy poprzez mierzalne, spersonalizowane programy wellness, które prowadzimy w 7 największych miastach Polski. Wellbeing Polska to firma wellness, która dba o firmy na najwyższym poziomie.

Wellness korporacyjny dla każdego

Pracownicy biurowi są stale narażeni na codzienne dolegliwości bólowe związane z wykonywaną praca, które wpływają na obniżenie komfortu pracy i wydajności. Doskonałym rozwiązaniem na zapobieganie powyższych problemów będzie wellbeing korporacyjny. Promowanie zdrowego trybu życia i stosowanie udogodnień w pracy jest coraz to bardziej docenianym działaniem ze strony pracodawcy. Wellness korporacyjny to przede wszystkim społeczna odpowiedzialność biznesu skierowana do wewnątrz przedsiębiorstwa, która ma na celu ochronę zdrowia fizycznego i psychicznego, rozwijanie pasji i umiejętności pracowników, a także zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracy. Wellbeing, jako firma wellness w profesjonalny sposób stara się dotrzeć do każdej osoby indywidualnie.

Nasz zespół:

Armin

Armin

Szymon

Szymon

Helena

Helena

Klaudia

Klaudia

Paweł

Paweł

Kinga

Kinga

Katarzyna

Katarzyna

Karol Wyszomirski

Karol

Igor

Igor

Anita

Anita

Ada

Ada

Mikołaj

Mikołaj

Jakub

Jakub

Sandra

Sandra

Agata

Agata

Boguslaw

Bogusław

Lidia

Lidia

Gosia

Gosia

Oliwia

Oliwia

Michał

Michał

Dorota Nowak

Dorota

Jakub

Jakub

Joanna

Joanna

Jessica

Jessica

Anita Bednarska

Anita

Bartłomiej

Bartłomiej

Dominika

Dominika

Bartek

Bartek

Aleksandra

Aleksandra

Kasia

Kasia

Daria

Daria

Paweł

Paweł

Arek

Arek

Łukasz

Łukasz

bartosz_zuchowski

Bartosz

Paulina

Paulina

Gracjan Kowalewski

Gracjan

Hiacynta Warsicka

Hiacynta

Adriana

Adrianna

Aleksandra

Aleksandra

Corporate Wellness - zacznij już teraz!

Tworząc program wellbeing dla firmy wykorzystujemy swoją wiedzę i wsłuchujemy się w Państwa potrzeby. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – umów się na bezpłatny konsulting, a my podpowiemy jaki program Wellness dla firmy będzie najlepszy. Podczas naszej bezpłatnej konsultacji przedstawimy Ci, czym tak naprawdę jest Wellness korporacyjny oraz pokażemy jak można zacząć go wprowadzać. Staramy się uświadamiać jak największą ilość przedsiębiorców, że Wellness dla firm jest konieczny do zachowania prawidłowego work life balance.

Opinie Managerów

"Od planowania, poprzez realizacje, aż do rozliczenia programu, nasza współpraca przebiega sprawnie i profesjonalnie. W obecnym czasie oferta firmy Wellbeing Polska świetnie wpisuje się w potrzeby rynku."
Aneta Dąbrowska Kierownik ds. Wynagrodzeń i Benefitów
"Podczas dotychczasowej współpracy ponad 5000 pracowników uczestniczyło w działaniach z obszaru szeroko pojętego wellbeingu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy firmę Wellbeing Polska jako dostawcę profesjonalnych usług, realizującą działania terminowo i w ustalonym budzecie."
Izabela Chocianowska Kierownik Wydziału BHP
"Firma Wellbeing Polska dała poznać się jako partner poszukujący nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów, a także jako partner śledzący zmiany w trendach rynkowych w zakresie Wellbeing. Ostatnie lata współpracy pokazały, że firma dąży do uatrakcyjnienia swojej oferty.
Justyna Streb Koordynator Programu "Wellbeing" Royal Canin
"Dzięki profesjonalizmowi, nastawieniu na klienta i szybkiemu działaniu możliwe było wdrożenie programu Well With Alcon, który już w pierwszym miesiącu cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a po trzech miesiącach wszedł na stale w kalendarz Alcon Global Services i realnie przyczynił się do wdrożenia wielu pozytywnych zmian w nawykach zdrowotnych naszych ludzi."
Małgorzata Radziszewska Training Manager
"Wellbeing Polska dzięki autorskiej, przemyślanej strategii promowania zdrowia psychofizycznego w oparciu o cztery filary zdrowia zmieniają kulturę pracy, co pozwala nam zadbać o zdrowie psychofizyczne pracowników w organizacji. Wszystkie wprowadzone usługi i działania są mierzone i analizowane. Optymalizacją, rekomendują najskuteczniejsze rozwiązania i raportują całość co miesiąc.''
Joanna Leśniak Starszy specjalista ds. Wynagrodzeń, Benefitów i Zarządzania Wynikami Pracy

Opinie klientów

Okres pandemii, pracy z domu, łączenia obowiązków zawodowych z prywatnymi, to szczególnie trudny i nadwyrężający nasze zdrowie czas. Aby na te wyzwania właściwie odpowiedzieć podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu holistycznego programu Wellbing dla naszych pracowników. Ogromnym wsparciem w jego całościowym zaplanowaniu, zorganizowaniu i wdrożeniu była firma Wellbing Polska. Dzięki profesjonalizmowi, nastawieniu na klienta i szybkiemu działaniu możliwe było wdrożenie programu Well With Alcon, który już w pierwszym miesiącu cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a po trzech miesiącach wszedł na stałe w kalendarz Alcon Global Service i realnie przyczynił się do wdrożenia wielu pozytywnych zmian w nawykach zdrowotnych (w zakresie odżywiania, aktywności fizycznej, praktyk mindfulness czy odpoczynku) naszych ludzi.
Małgorzata
Pragnę podziękować całej ekipie instruktorów fitness za Wasz nieoceniony wkład w rozwój fizyczny naszych pracowników, w tym mój, za wykazaną determinację i pełny profesjonalizm w kształtowaniu i przekazywaniu wiedzy dotyczącej naszego zdrowia [..], za bardzo aktywne uczestnictwo w wykonywanych ćwiczeniach, za fachową wiedzę i jak zawsze za piękny uśmiech i bardzo miłe towarzystwo.
Tomasz
Jesteśmy bardzo zadowoleni z ćwiczeń . Chcielibyśmy , żeby takie ćwiczenia były częściej , przynajmniej 2 razy w tygodniu . Oprócz ćwiczeń są ciekawe rozmowy o jedzeniu , o zdrowiu. Jesteśmy z BNP PARIBAS Kasprzaka 2 w Warszawie .
Helena, Kinga, Marlena i Tomasz

Piszą o nas

Firma Wellbeing oferująca ekosystem

Naszą mocną stroną jest doświadczenie, na podstawie którego stworzyliśmy pakiet produktów – zarówno stacjonarnych jak i on-line.

Pomagamy naszym klientom stworzyć cały ekosystem, który w obszarze Corporate Wellbeing będzie wspierał ich w osiąganiu lepszego zdrowia.

Począwszy od eventów, masaży biurowych, krótkich sesji stretchingu przy biurku (power meeting) po dedykowaną platformę, telemedycynę, webinary oraz indywidualne programy rozwojowe prowadzone przez aplikację wspieramy zespoły HR we wdrażaniu programów profilaktyki zdrowia.

Nasze doświadczenia z 13 lat działań w Polsce z podopiecznymi w tak dużej skali to know-how i metodologia skutecznej zmiany nawyków.

To również wiedza o zarządzaniu i wdrażaniu projektów w firmach działających w dużej skali (jak PWC czy BNP Paribas – 9 miast i 10 tys.członków zespołu).

Najnowsze na blogu

Dowiedz się więcej