Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Czujnik zdrowia

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Nasze rozwiązania dostosowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

W ramach benefitów, które oferujemy znajdziesz trzy rodzaje Programu Wellbeing. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnego benefitu dla Twojej firmy.

Czujnik Zdrowia - Naklejka z chipem, który po zeskanowaniu daje dostęp do różnorodnych treści edukacyjnych z zakresu zdrowia.

Czujnik zdrowia to inaczej aplikacja zdrowia, czyli najskuteczniejsze rozwiązanie przy budowie zaangażowania pracowników na wszystkich działaniach online. Jednocześnie, jest to aplikacja zdrowotna, która zwiększyła zaangażowanie zespołu o 300% w okresie trwania pandemii.

Jak działa innowacyjna aplikacja o stanie zdrowia?

Kluczem do lepszego zdrowia jest wypracowania odpowiednich nawyków. Nie da się tego zrobić inaczej, niż przez regularne powtarzanie czynności, która pozytywnie wpływa na nasz dobrostan i w którą wybieramy się zaangażować. W zmianie istotne są dwa czynniki: wiedza i konsekwencja.

Czujnik zdrowia

Czujnik zdrowia to aplikacja o stanie zdrowia, która wspiera profilaktykę zdrowia i wellbeing w organizacji w sposób dopasowany do danej grupy zawodowej.

Czujnik Zdrowia, poprzez codzienną edukację, pomaga małymi krokami wypracować zdrowe nawyki.

Aplikację zdrowia można zainstalować zarówno w siedzibach firmy, jak i w domu pracownika. Nie ma więc znaczenia, czy pracownik wykonuje swoje obowiązki w tradycyjnym biurze, czy korzysta z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest home office. Dostęp do aplikacji o stanie zdrowia może uzyskać każdy, bez konieczności logowania się!

Skanuj Czujnik codziennie i bądź zdrowszy!

aplikacja czujnik zdrowia na telefon

Czym jest czujnik zdrowia?

Korzyści wynikające z użytkowania aplikacji zdrowotnej:

NAWYKI

Nauczysz się wprowadzać nowe nawyki, które są kluczowe dla lepszego zdrowia

WIEDZA

Uzyskasz dostęp do wyselekcjonowanych, eksperckich treści edukacyjnych z zakresu zdrowia.

Zaangażowanie

Zwiększysz produktywność, motywację i poprawisz wyniki pracy Twojego zespołu.

Dowiedz się więcej