Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Szkolenie z ergonomii

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Dowiedz się więcej na temat realizowanych przez nas działań w ramach Ergonomicznego Dnia Zdrowia.

Szkolenia zwiększające świadomość zdrowotną w Twoim zespole.

Chciałbyś, żeby Twój zespół miał świadomość jak ważna jest ergonomia? Zastanów się jak bardzo istotna jest profilaktyka w zakresie bólu pleców oraz przeciążeń spowodowanych siedzącym trybem życia.

Ergonomia

W dzisiejszych czasach ból i dyskomfort spowodowany wielogodzinną pracą w jednym miejscu jest powszechnym problemem pracowników różnych branż, jednakże odpowiednio zaprojektowane stanowisko pracy jest w stanie zniwelować wiele dolegliwości i zapobiec rozwojowi chorób zawodowych.

Ergonomia

W ramach szkolenia z ergonomii przekażemy Twoim pracownikom wiedzę w zakresie ergonomii pracy oraz jej praktycznego zastosowania na stanowisku pracy.

Szkolenie z ergonomii wykorzystuje wiedzę naukową z zakresu z zakresu różnych dziedzin w celu zmniejszenia obciążenia pracowników podczas wykonywania codziennych zadań w pracy.

Program szkolenia w zakresie ergonomii ma na celu zmniejszenie ryzyka urazów związanych z pracą oraz poprawę produktywności pracowników poprzez dobre samopoczucie.

Szkolenia w ergonomii - co zyska Twój zespół?

  • Zrozumieją podstawowe zasady ergonomii,
  • Dowiedzą się jak powinna być przeprowadzona prawidłowa analiza stanowiska pracy,
  • Dowiedzą się jak wygląda prawidłowa organizacja stanowiska pracy,
  • Dzięki dobrej ergonomii w pracy pracownicy redukują doskwierające im dolegliwości bólowe oraz odczuwane zmęczenie,
  • Nauczą się wykonywać proste ćwiczenia fizyczne i techniki relaksacyjne, które wyeliminują negatywne skutki pracy,
  • Zwiększą swoją wydajność i efektywność.

Szkolenia z ergonomii są indywidualnie dopasowywane do Twoich pracowników oraz warunków w jakich pracują. Dzięki szkoleniu, uczestnicy zrozumieją jak ważna jest ergonomia pracy oraz organizacja stanowiska pracy, w dodatku rzadziej będą skarżyć się na dolegliwości bólowe związane z wielogodzinną pracą.

Dowiedz się więcej