O nas

Wellbeing Polska konsulting - Zapisz się na 15-minutową rozmowę ze strategiem Wellbeing

Dowiedz się jak zbudować mierzalny program Wellness w Twojej firmie.

Nasza misja

Chcemy pomóc ludziom i firmom w profilaktyce zdrowia i docelowo rozwiązać problem utraty zdrowia ludzi poprzez zdobywanie wiedzy, odpowiednich narzędzi oraz systematyczne budowanie zdrowych nawyków . Każdego będzie stać na indywidualne podejście i systematyczność współpracy ze specjalistami od profilaktyki dzięki wdrożeniu kompleksowych programów wellness.

 

Know-How

Nie jesteśmy firmą, która proponuje masaże biurowe jako najlepsze rozwiązanie.

Na każdym etapie jesteśmy partnerem, mówiąc o naszym know-how i skuteczności programów. Mierzymy wszystkie dane, począwszy od analizy jakości pracy specjalistów w cyklach miesięcznych, ankiet badających styl życia.

Sprawdzamy, czy działania w programie pomagają zmienić konkretny nawyk. Łącznie to ok. 10 źródeł mierzenia zaangażowania, dzięki którym wiemy, jakie działania po każdym kwartale budują skuteczność i rosną lub nie działają i należy je zmodyfikować.

Zajmujemy się zdrowiem, podchodząc do zmiany nawyków jak do procesów biznesowych, gdzie potrzebny jest plan, egzekucja, mierzenie, ewaluacja, benchmarki, KPI i nieuleganie emocjom, a poleganie na danych.

Zespół specjalistów w Wellbeing Polska

Obecnie ponad 300 specjalistów od wellebeing pracuje w Wellbeing Polska.. Zaczynając od trenerów, dietetyków i masażystów, aż po coachów i psychologów i nasi specjaliści w centrali. Nasz zespół to mieszanka profesjonalizmu i nowoczesnego podejścia. Wspólnym mianownikiem dla całego teamu  jest pasja do zdrowego trybu życia, holistyczne podejście do zdrowia i zamiłowanie do aktywności fizycznej. 

Choć w sumie mamy ponad 13 lat doświadczenia, najważniejsze jest dla nas to, by zawsze nadążać za rozwojem rynku wellness i czerpać z najlepszych rozwiązań.

Dowiedz się więcej