Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

O nas

Nasz zespół skupia ponad 300 specjalistów

Zaczynając od wykwalifikowanych trenerów, doświadczonych dietetyków i sprawnych masażystów, aż po wybitnych coachów i empatycznych psychologów oraz obsługę naszej centrali. To wyjątkowa kombinacja profesjonalizmu oraz nowoczesnego podejścia. 

Wspólnym mianownikiem dla całego teamu jest głęboka pasja do promowania zdrowego trybu życia, holistycznego podejścia do zdrowia oraz autentyczne zamiłowanie do aktywności fizycznej.

Chcemy być wsparciem dla ludzi
i firm

w zakresie profilaktyki zdrowia oraz ostatecznie rozwiązać problem utraty zdrowia poprzez dostarczanie wiedzy, odpowiednich narzędzi i systematyczne kształtowanie zdrowych nawyków. Dążymy do tego, aby każda osoba mogła skorzystać z indywidualnego podejścia i regularnej współpracy z naszymi specjalistami od profilaktyki, a to wszystko dzięki wdrażaniu kompleksowych programów wellness i wdrażaniem mierzalnych programów wellbeing dla firm.

Darmowy konsulting

Zapisz się na darmowe konsultacje i dowiedz się jak zbudować mierzalny wellbeing w Twojej firmie

Zapisz się na darmowe konsultacje i dowiedz się jak zbudować mierzalny wellbeing w Twojej firmie

Poznaj Nasz zespół

Obecnie ponad 300 specjalistów od wellebeing pracuje w Wellbeing Polska. Zaczynając od trenerów, dietetyków i masażystów, aż po coachów i psychologów i nasi specjaliści w centrali. Nasz zespół to mieszanka profesjonalizmu i nowoczesnego podejścia. Wspólnym mianownikiem dla całego teamu  jest pasja do zdrowego trybu życia, holistyczne podejście do zdrowia i zamiłowanie do aktywności fizycznej. 

Choć w sumie mamy ponad 13 lat doświadczenia, najważniejsze jest dla nas to, by zawsze nadążać za rozwojem rynku wellness i czerpać z najlepszych rozwiązań.

Armin

Armin

Szymon

Szymon

Helena

Helena

Klaudia

Klaudia

Paweł

Paweł

Kinga

Kinga

Katarzyna

Katarzyna

Karol Wyszomirski

Karol

Igor

Igor

Anita

Anita

Ada

Ada

Mikołaj

Mikołaj

Jakub

Jakub

Sandra

Sandra

Agata

Agata

Boguslaw

Bogusław

Lidia

Lidia

Gosia

Gosia

Oliwia

Oliwia

Michał

Michał

Dorota Nowak

Dorota

Jakub

Jakub

Joanna

Joanna

Jessica

Jessica

Anita Bednarska

Anita

Bartłomiej

Bartłomiej

Dominika

Dominika

Bartek

Bartek

Aleksandra

Aleksandra

Kasia

Kasia

Daria

Daria

Paweł

Paweł

Arek

Arek

Łukasz

Łukasz

bartosz_zuchowski

Bartosz

Paulina

Paulina

Gracjan Kowalewski

Gracjan

Hiacynta Warsicka

Hiacynta

Adriana

Adrianna

Aleksandra

Aleksandra

Założyciele

Radek Kruczek

Ekspert dbania o zdrowie zespołów

Jest ekspertem w zakresie dbania o zdrowie zespołów zarówno w małych firmach, jak i ogromnych korporacjach. Posiada 14-letnie doświadczenie w branży wellness, w tym dwa lata w USA (Nowy Jork, Buffalo). W tym czasie z sukcesem zbudował strategie wellbeing dla ponad 50 organizacji.W swojej karierze miał przyjemność rozwijać się zawodowo, jako coach zdrowia dwóch właścicieli firm z listy Forbes oraz przemawiać w ponad 600 wystąpieniach publicznych o zdrowiu i wpływie na performance zawodowy i życiowy, w tym międzynarodowych m.in. dla GOOGLE, MARS czy AVIVA.

Victoria Ozymuk

Chief Operating Officer

Jest Absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w budowaniu startupów. Jako Chief Operating Officer zajmuje się zarządzaniem istotnymi procesami biznesowymi w firmie oraz wspiera innych managerów w osiąganiu celów biznesowych. Ponadto opiekuje się programami wellbeingowymi największych korporacji w Polsce.Prywatnie pasjonuje się rozwojem biznesowym, zgłębianiem wiedzy o finansach oraz wellbeingu finansowym. Prowadzi także konsultacje z kompetencji zarządzania organizacją dla managerów małych firm oraz startupów.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej