Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Webinary o zdrowiu

Zadbaj o Zdrowie Twoich Pracowników z naszymi Specjalistycznymi Webinarami

Zorganizuj webinar

dla swojego zespołu do 3 miesięcy od zakupu i zainwestuj w zdrowie swoich pracowników.

Cena
3500
2800ZŁ *Cena promocyjna 2800 zł jest dostępna tylko od 20.11 do 30.11.23r. i obejmuje webinary prowadzone w języku polskim.
 •  
Promocja

Zorganizuj w firmie

półroczny cykl tematyczny i kup
6 webinarów w cenie 5

– 1 webinar: 3500zł

Rozwój osobisty i komunikacja

Zwiększ produktywność swojego zespołu oraz wzmocnij ich umiejętności interpersonalne! W tym cyklu webinarów, eksperci poprowadzą Twoich pracowników poprzez inspirujące i praktyczne sesje, które pomogą im osiągnąć samodyscyplinę i skuteczności w realizowanych działaniach.

Regulacja emocji i kontrola stresu

Dowiedz się jak radzić sobie ze stresem oraz zapanować nad swoimi emocjami! 

Ten pakiet szczególnie dedykowany jest pracownikom, którzy często doświadczają sytuacji stresowych. W trakcie naszych webinarów odkryjesz różne metody relaksacji i techniki oddechowe, które pomogą złagodzić stres i napięcie w Twoim zespole. Nie czekaj, aż stres i negatywne emocje opanują Twoje życie.

Regeneracja i sen

Zadbaj o regenerację Twoich pracowników! To dzięki niej pracownicy są bardziej produktywni w ciągu dnia. Nasi specjaliści zapewnią Twoim pracownikom praktyczną wiedzę oraz skuteczne metody, które pomogą im dbać o zdrowy sen i pełną regenerację. Daj swojemu ciału i umysłowi potrzebną regenerację.

Wellbeing pracownika - dla managerów

Dowiedz się, jak efektywnie wspierać i motywować Twoich pracowników, dbając o ich dobre samopoczucie i zadowolenie. Na naszych szkoleniach dowiesz się jak budować pozytywne relacje z zespołem i stworzyć atmosferę współpracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, oraz nauczysz się rozpoznawać ich potrzeby i oczekiwania. Spraw, aby Twój zespół rozkwitł pod Twoim kierownictwem.

Zdrowie rodziny

Zatroszcz się o zdrowie rodziny z nami. Odkryj najnowsze informacje i praktyczne porady dotyczące zdrowego stylu życia, opieki nad rodziną i budowania harmonii w relacjach. Inwestuj w zdrowie i szczęście swojej rodziny oraz rodzin Twoich pracowników, tworząc przestrzeń, w której każdy członek może rozkwitnąć i cieszyć się życiem.

Zdrowe ciało

Zmień swoje życie i zadbaj o zdrowe ciało dzięki naszemu poświęconemu temu tematowi pakietowi. Otrzymasz konkretne porady, inspirację i strategie, jak wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia. Budowanie trwałych nawyków wpływa pozytywnie na Twój zespół — Twoi pracownicy zyskają pewność siebie i kontrolę nad swoim zdrowiem. Rozpocznij wraz z Twoim zespołem podróż do zdrowia, energii i pełni życia.

Choroby i ich profilaktyka

Odkryj moc profilaktyki zdrowotnej i zdobądź wiedzę, która pomoże Ci zapobiegać chorobom. Webinaria te dostarczą Ci i Twojemu zespołowi ważnych informacji na temat badań kontrolnych, wczesnego wykrywania chorób oraz skutecznych strategii radzenia sobie ze stresem. Zacznijcie podążać ścieżką profilaktyki zdrowotnej, aby cieszyć się pełnią życia i witalnością przez wiele lat. Zdrowie jest w Waszych rękach!

Pełna lista webinarów dostępnych w Wellbeing Polska​

Rozwój osobisty i komunikacja

Zwiększ produktywność swojego zespołu oraz wzmocnij ich umiejętności interpersonalne!

Regulacja emocji i kontrola stresu

Dowiedz się jak radzić sobie ze stresem oraz zapanować nad swoimi emocjami!

Regeneracja i sen

Zadbaj o regenerację Twoich pracowników!

Wellbeing pracownika
- dla managerów

Dowiedz się, jak efektywnie wspierać i motywować Twoich pracowników, dbając o ich dobre samopoczucie i zadowolenie.

Zdrowie rodziny

Zatroszcz się o zdrowie rodziny z nami. Odkryj najnowsze informacje i praktyczne porady dotyczące zdrowego stylu życia, opieki nad rodziną i budowania harmonii w relacjach.

Zdrowe ciało

Zmień swoje życie i zadbaj o zdrowe ciało dzięki naszemu poświęconemu temu tematowi pakietowi.

Choroby i ich profilaktyka

Odkryj moc profilaktyki zdrowotnej i zdobądź wiedzę, która pomoże Ci zapobiegać chorobom.

Rozwój osobisty i komunikacja

Zwiększ produktywność swojego zespołu oraz wzmocnij ich umiejętności interpersonalne! W tym cyklu webinarów, eksperci poprowadzą Twoich pracowników poprzez inspirujące i praktyczne sesje, które pomogą im osiągnąć samodyscyplinę i skuteczności w realizowanych działaniach.

O WEBINARZE:

Asertywność to słowo, które na pewno nie jest Ci obce. Jeśli jednak zastanawiałeś się, jak w zdrowy sposób podejść do tematu asertywności i czym dokładniej jest asertywność, często błędnie mylona z egoizmem i agresją, ten webinar jest właśnie dla Ciebie.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Dlaczego warto stawiać granice?

 • Jak wyrażać swoje zdanie w sposób łagodny, ale stanowczy?

 • Jak przestać obawiać się reakcji innych osób wobec ekspresji naszych uczuć i potrzeb?

 • Jak sprawić, aby Twoje relacje z innymi stały się równorzędne?

O WEBINARZE:

Webinar ten jest poświęcony pogodzeniu trzech dziedzin życia: kariery, rodziny i zdrowia. Czy jest to możliwe, aby pogodzić karierę z życiem rodzinnym a przy tym zadbać o swoje zdrowie? Nauczysz się , jak osiągać wielowymiarową równowagę we wszystkich aspektach życia.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym jest wielowymiarowa równowaga?

 • Czy któraś z trzech dziedzin (kariera, rodzina, zdrowie) jest ważniejsza?

 • Co zrobić żeby pogodzić wszystkie trzy dziedziny?

O WEBINARZE:

Autorski webinar to przekazanie wielu cennych taktyk które pozwalają odzyskać czas, efektywniej prowadzić spotkania, kalendarz, skrzynkę emailową, oraz zadbać o pracę nad priorytetami. W czasach zdalnej i hybrydowej pracy jeden z najbardziej istotnych tematów wspierających wellbeing i produktywność w jednym.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak efektywnie zarządzać czasem?

 • Jak prowadzić efektywne spotkania?

 • Jak połączyć wellbeing i produktywność?

O WEBINARZE:

Webinar zainteresuje osoby, które kiedykolwiek zmagały się z trudnością w zmobilizowaniu energii do działania, odkładały działania, które należało podjąć wcześniej lub zmagały się z zaprzestaniem stosowania używek takich jak papierosy. Słuchacze poznają oparte na dowodach strategie wywodzące się z badań z obszaru psychologii, neuronauki i medycyny.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak skutecznie motywować się samodzielnie?

 • Jakie są strategie sprzyjające samoregulacji?

 • Jak efektywnie zerwać ze szkodliwym nawykiem?

O WEBINARZE:

Każdy z nas może doświadczyć działania ze strony innych podjętego online lub na żywo i wyrażającego negatywne emocje, agresję lub nienawiść. Tzw. hejt może być realizowany poprzez słowa, filmy lub obrazy. Mogą posługiwać się nim osoby, które próbują pozostać anonimowe jednak zwykle doświadczamy go ze strony osób możliwych do zidentyfikowania.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak radzić sobie ze stresem związanym z kontaktem ze współpracownikami?

 • Jak skutecznie komunikować się w oparciu o szacunek?

 • Jak wygląda hejt w miejscu pracy?

O WEBINARZE:

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobra organizacja czasu to podstawa, zwłaszcza przy pracy zdalnej, kiedy wokół nas jest wiele rozpraszaczy. Od czego zacząć? Jak segregować zadania oraz wyznaczać priorytety? Odpowiedzi na te, jak i na wiele innych pytań znajdziesz w webinarze, który pomoże Ci zarządzać sobą w czasie.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak mądrze organizować swój czas?

 • Jak wyznaczać swoje priorytety?

 • Jak poprawić swoją efektywność?

Regulacja emocji i kontrola stresu

Dowiedz się jak radzić sobie ze stresem oraz zapanować nad swoimi emocjami! Ten pakiet szczególnie dedykowany jest pracownikom, którzy często doświadczają sytuacji stresowych. W trakcie naszych webinarów odkryjesz różne metody relaksacji i techniki oddechowe, które pomogą złagodzić stres i napięcie w Twoim zespole. Nie czekaj, aż stres i negatywne emocje opanują Twoje życie.

O WEBINARZE:

Zdrowie psychiczne obejmuje dobrostan emocjonalny, psychologiczny i społeczny. Wpływa na to jak się czujemy, myślimy i zachowujemy. Zapewnia nam efektywne radzenie sobie ze stresem, współpracę z innymi i podejmowanie najlepszych możliwych decyzji.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym jest zdrowie psychiczne?

 • Jak wzmacniać nasze zdrowie psychiczne?

 • Jak radzić sobie z napięciem pojawiającym się w pracy?

 • Jak rozmawiać z osobami, które doświadczają trudności w zakresie zdrowia psychicznego?

O WEBINARZE:

Zespół wypalenia zawodowego najczęściej dotyka osób, dla których praca zawsze stoi na pierwszym miejscu. Każdemu z nas zdarza się nadmiar obowiązków, natomiast jeśli stan ten utrzymuje się przez dłuższy okres może przyczynić się do braku satysfakcji oraz motywacji. Syndrom ten rozwija się stopniowo, lecz jego konsekwencje mogą być poważne i doprowadzić do zaawansowanego stadium przemęczenia czy depresji.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym jest Zespół Wypalenia Zawodowego?

 • Jakie są konsekwencje tego zjawiska?

 • Jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu?

O WEBINARZE:

Każdy z nas doświadcza złości, smutku oraz innych, trudnych emocji. Smucąc się, zamykamy się w sobie, często nie chcemy z nikim rozmawiać. Człowiek patrzy na świat przez swój świat psychiczny i jeśli czuje złość, to zakłada okulary z filtrem, przez które widzi, że ludzie są złośliwi i że robią wiele niewłaściwych rzeczy. Czy istnieje uniwersalna metoda radzenia sobie z silniejszymi emocjami?

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym są trudne emocje?

 • Dlaczego każdy przeżywa emocje na swój sposób?

 • Jakie są sposoby na radzenie sobie z silnymi emocjami?

O WEBINARZE:

Większość z nas na pytanie „Co to znaczy być szczęśliwym?”, odpowie: „Doświadczać pozytywnych emocji”. Tymczasem współczesny stan wiedzy wskazuje na to, że szczęście jest czymś bardziej złożonym. Podczas webinaru słuchacze dowiedzą czy redukowanie negatywnych emocji jest dobrym sposobem na szczęście, jakie są filary dobrostanu psychologicznego oraz jakie są oparte na dowodach strategie ich wzmacniania.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jaka jest definicja szczęścia?

 • Czym jest dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jakie są jego filary?

 • Czy redukowanie złych emocji jest dobre?

O WEBINARZE:

Stres w umiarkowanych ilościach wpływa korzystnie na nasz organizm, pobudza do działania oraz czyni nas bardziej produktywnymi. Co w przypadku chronicznego lub nadmiernego stresu? Organizm staje się przeforsowany i wywołuje zdenerwowanie nawet w obliczu niskiego poziomu stresu. Jak go kontrolować tak, aby nie zawładnął naszym życiem?

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak może działać na nas stres?

 • Jak radzić sobie ze stresem?

 • Jakie są skutki chronicznego albo nadmiernego stresu?

O WEBINARZE:

Z czym wam się kojarzy stres? W większości będą to negatywne emocje, nieprzyjemne kłucie w klatce piersiowej oraz zaburzenia apetytu. Jednak czemu tak naprawdę służy nam stres? Ma on być wsparciem w radzeniu sobie z problemami oraz w rozwiązywaniu problemów życiowych. W nadmiernej ilości ma on negatywne skutki dla organizmu, jednak zdrowa ilość stresu wprost przeciwnie! Mobilizuje nas oraz czyni nasz umysł jaśniejszym.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Dlaczego się stresujemy?

 • Jak dobrze wykorzystać stresujące sytuacje?

 • Jakie są negatywne i pozytywne skutki stresu?

Regeneracja i sen

Zadbaj o regenerację Twoich pracowników! To dzięki niej pracownicy są bardziej produktywni w ciągu dnia. Nasi specjaliści zapewnią Twoim pracownikom praktyczną wiedzę oraz skuteczne metody, które pomogą im dbać o zdrowy sen i pełną regenerację. Daj swojemu ciału i umysłowi potrzebną regenerację

O WEBINARZE:

Powszechnie wiemy, że sen jest ważny, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jaka jest konkretnie jego rola i jak sprawiać by był efektywny. W jaki sposób poprawić jakość i jak dbać o higienę snu w taki sposób by wpływał on na nasze zdrowie i lepsze samopoczucie. Nasz ekspert od snu i pasjonat zagadnień związanych z bezsennością opowie o tym, jaką rolę sen odgrywa w naszym życiu.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Dlaczego sen jest ważny?

 • Jak sprawić by sen był efektywny?

 • Jaką rolę odgrywa sen w naszym życiu?

 • Jak dbać o higienę snu?

O WEBINARZE:

Życie w ciągłym biegu i stresie to Twoja codzienność? Skutki przemęczenia i nieustannego doświadczania nerwowych sytuacji przejawiają się zarówno w somatycznych jak i psychicznych dolegliwościach. Na webinarze poświęconym technikom relaksacji uzyskasz skuteczne sposoby na ukojenie nerwów, które nie wymagają dużych nakładów.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jakie są podstawowe ćwiczenia relaksacyjne?

 • Jakie techniki stosować, aby zrelaksować się w warunkach domowych?

 • Jak oddech może przynieść odprężenie?

 • W jaki sposób regularne ćwiczenia pomogą zmniejszyć napięcie mięśniowe, poprawić koncentrację i odzyskać kontrolę nad życiem?

O WEBINARZE:

Webinar ten jest poświęcony idei open balance, której podstawy poznasz dzięki naszemu ekspertowi o 30 letnim doświadczeniu w dziedzinie. Nauczysz się także, jak osiągać wielowymiarową równowagę we wszystkich aspektach życia.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym jest idea open-balance?

 • Jak dbać o swoje ciało, ducha i umysł?

 • Jak zastosować idee open-balance w życiu codziennym?

O WEBINARZE:

Na pewno znasz to uczucie, gdy po urlopie nadal czujesz się zmęczony, bo chcąc lub nie i tak myślałeś o pracy, o tym ile masz do zrobienia po powrocie… Odpoczywanie okazuje się sztuką, która dostępna jest nielicznym. Spokojnie – wszystkiego można się nauczyć, a poprawiając jakość swojego czasu wolnego – wpływasz nie tylko na wypoczęcie, lecz również oddziałujesz na swoje zdrowie.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak odpocząć, aby wypocząć?

 • Dlaczego regeneracja jest ważna?

 • Jakie są skutki nieodpowiedniej ilości wypoczynku?

O WEBINARZE:

Rola snu jest już wielu osobom znana. Nie bez powodu nazywamy go jednym z 4 filarów zdrowia. To on warunkuje odpowiednie funkcjonowanie w ciągu dnia. Sen jest  najefektywniejszym sposobem na regenerację. Niedobór snu skutkuje m.in. pogorszeniem koordynacji ruchowej, szybszym męczeniem się w wyniku nieprawidłowych funkcji metabolicznych, wydłużeniem czasu reakcji i często zwiększeniem ryzyka urazów.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jaka jest rola snu?

 • Do czego prowadzi niedobór snu?

 • Jakie są sposoby na efektywną regenerację?

O WEBINARZE:

Życie w ciągłym biegu i stresie to Twoja codzienność? Skutki przemęczenia i nieustannego doświadczania nerwowych sytuacji przejawiają się zarówno w somatycznych jak i psychicznych dolegliwościach. Na webinarze poświęconym mindfulness uzyskasz skuteczne sposoby na ukojenie nerwów. Zagadnienia teoretyczne są wplecione pomiędzy eksperymenty i medytację.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jakie są skutki przemęczenia i ciągłych nerwowych sytuacji?

 • Jakie są sposoby na ukojenie nerwów?

 • Czym jest mindfulness?

Wellbeing pracownika - dla managerów

Dowiedz się, jak efektywnie wspierać i motywować Twoich pracowników, dbając o ich dobre samopoczucie i zadowolenie. Na naszych szkoleniach dowiesz się jak budować pozytywne relacje z zespołem i stworzyć atmosferę współpracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, oraz nauczysz się rozpoznawać ich potrzeby i oczekiwania. Spraw, aby Twój zespół rozkwitł pod Twoim kierownictwem.

O WEBINARZE:

Co zrobić, aby nasz zespół był zaangażowany w życie firmy? Jak sprawdzić by relacje stały się filarem stabilności zespołu? Więzi z innymi, także profesjonalne, są związane z większym zaangażowaniem, satysfakcją z pracy, a nawet sprawnością mózgu i kondycją fizyczną, dlatego ważne jest ich świadome pielęgnowanie

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak rozwijać swoje umiejętności interpersonalne?

 • Czym jest tzw. bezpieczeństwo emocjonalne?

 • Jak dbać o relacje z innymi ludźmi?

 • Dlaczego aktualnie świadome troszczenie się o relacje panujące w zespole ma jeszcze większe znaczenie?

O WEBINARZE:

Stres prowadzi do dezorganizacji pracy a trwały stres jest punktem wyjścia do depresji. Firmy coraz częściej dbają o samopoczucie pracownika, aby utrzymać jego motywację oraz efektywność. Poznaj praktyczne rady, dzięki którym nie pogorszysz samopoczucia pracownika.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak efektywnie komunikować się z pracownikiem, który przechodzi przez gorszy okres?

 • Jak utrzymać motywację i efektywność pracownika?

 • Jakie są rady na utrzymanie dobrego samopoczucia pracownika?

O WEBINARZE:

Kobiecy styl zarządzania opiera się na wsparciu i zrozumieniu. Czy kobieta funkcjonuje tak samo jak mężczyzna na wysokim stanowisku? Jakie są różnice? Praktyczne rady dla kobiet zarządzających.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czy kobieta jest innym managerem niż mężczyzna?

 • Jak wygląda styl zarządzania kobiet?

 • Jakie są praktyczne rady dla kobiet zarządzających?

O WEBINARZE:

To jak się zachowujemy i w jakim otoczeniu się obracamy, znacząco wpływa na nasze zachowania. Mimowolnie dopasowujemy się do otoczenia i absorbujemy emocje zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Jak być dobrym przykładem dla swoich towarzyszy oraz ciągnąć ich w górę swoimi czynami? Dziel się swoją wiedzą, nawykami oraz tipami, które będą pomocne w rozwoju ich życia oraz wpłyną stymulująco na ich produktywność!

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym jest zdrowie mentalne i jak wspierać swoich współpracowników w tym obszarze?

 • Jak radzić sobie z napięciem pojawiającym się w pracy?

 • Jak propagować wśród pracowników zdrowy styl życia i work-life balance?

 • Jak rozmawiać z osobami, które doświadczają trudności w zakresie zdrowia psychicznego, jak i fizycznego?

O WEBINARZE:

Katarzyna ma ponad dekadę doświadczenia w pracy z zespołami sprzedażowymi oraz sukcesy jako dyrektor międzynarodowych i polskich korporacji w branży ubezpieczeniowej. Obecnie jest przedsiębiorcą, trenerem, coachem i mentorem biznesowy.Jej specjalnością jest realizacja szkoleń niezbędnych na stanowiskach kierowniczych, które rozwijają kompetencje osobiste takie jak efektywna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i wprowadzanie trwałych zamian.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czego potrzebuje lider w dzisiejszych czasach?

 • Jak podnieść poziom swojego leadershipu?

 • Dlaczego rozwój lidera jest tak ważny nie tylko dla niego, ale też dla całego zespołu?

O WEBINARZE:

Indywidualne doskonalenie pracownika, poprzez doświadczoną osobę, czyli coacha, ma na celu pracę nad rozwojem umiejętności i kompetencji. Coaching ma pozytywny wpływ na motywację, samodzielność i odpowiedzialność pracowników w zespole. Co zrobić kiedy pracownik nie realizuje zadań? Nowoczesne, coachingowe podejście do prowadzenie rozmów z pracownikami. Matryca skill-will.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak rozwijać kompetencje swojego zespołu?

 • W jaki sposób coaching wpływa na motywację, samodzielność i odpowiedzialność pracowników?

 • Jak zachować się w momencie, gdy pracownik nie wykonuje swoich zadań?

Zdrowie rodziny

Zatroszcz się o zdrowie rodziny z nami. Odkryj najnowsze informacje i praktyczne porady dotyczące zdrowego stylu życia, opieki nad rodziną i budowania harmonii w relacjach. Inwestuj w zdrowie i szczęście swojej rodziny oraz rodzin Twoich pracowników, tworząc przestrzeń, w której każdy członek może rozkwitnąć i cieszyć się życiem.

O WEBINARZE:

Work-life balance czyli rozgraniczenie życia zawodowego i prywatnego jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważne. Osiągnięcie balansu między tymi dwoma sferami jest kluczem do szczęścia i produktywności. Jak pogodzić pracę z życiem w dobie dzwoniących smartfonów?

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak znaleźć złoty środek między pracą, a życiem prywatnym?

 • Jak pogodzić pracę z rodziną?

 • Jak nie martwić się pracą podczas odpoczywania?

O WEBINARZE:

Pandemia uświadomiła nas, jak ważne jest dbanie o zdrowie swoje oraz swoich najbliższych. Na webinarze ekspert zdrowia odpowie nam na pytanie, jak w prosty sposób zadbać zdrowie oraz podzieli się praktycznymi poradach i wskazówkami.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Dlaczego dbanie o zdrowie jest ważne?

 • Jak skutecznie zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych?

 • Jakie są praktyczne wskazówki i porady eksperta dotyczące zdrowia?

O WEBINARZE:

Odczuwasz stres związany z brakami na koncie lub chcesz zwiększyć swoją przedsiębiorczość? Dowiedz się jak planować budżet, aby nie musieć się o niego martwić oraz jak organizować wydatki! Mamy kilka sprawdzonych rad, jak zajmować się finansami,aby móc skupić się na innych aspektach życia, bez stresu o pieniądze!

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • W jaki sposób zarządzać budżetem domowym i osobistymi finansami?

 • Jak planować swoje wydatki osobiste w dłuższym i krótszym okresie?

 • Jak zadecydować, czy wydatki są ważne, pilne lub niezbędne?

 • Czym wywołany jest stres finansowy oraz jak go ograniczać?

O WEBINARZE:

W trakcie ciąży ciało kobiety ulega wielu zmianom. W tym okresie zdarzają się również jedzeniowe zachcianki, które zwykle nie należą do najzdrowszych. Po urodzeniu dziecka znaczna ilość kobiet ma problem z powrotem do dawnego wyglądu oraz nawyków żywieniowych. Jak powrócić do formy sprzed ciąży?

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak ciąża wpływa na organizm kobiety?

 • Dlaczego w trakcie oraz po ciąży zmieniają się nawyki żywieniowe?

 • Jak skutecznie poradzić sobie z powrotem do zdrowych nawyków i figury sprzed ciąży?

O WEBINARZE:

Nie musisz diametralnie zmieniać swojego życia, żeby poprawić jakość swoich relacji. Czasami wystarczy kilka minut dziennie, które sprawią, że znów z ukochaną osobą staniecie się sobie bliscy. XXI wiek to nowe podejście do relacji. Wszystko czego dowiesz się na tym wykładzie jest osadzone w badaniach naukowych. Dowiesz się co zrobić, żeby mieć lepszy związek, ale również poznasz fascynujące fakty na temat tego co się dzieje w mózgu kiedy kochamy.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak w kilka minut dziennie poprawić swoje relacje z bliską osobą?

 • Co badania naukowe mówią na temat udanego związku?

 • Co zmienia się w naszych mózgach, kiedy kochamy?

O WEBINARZE:

Na webinarze ekspert zdrowia odpowie nam na pytanie, jak w prosty sposób zadbać zdrowie oraz podzieli się praktycznymi poradach i wskazówkami. Jak wspierać odporność dziecka, aby unikać infekcji? Jak się objawia alergia pokarmowa? Poszerzaj wiedzę na temat zdrowia Twojego dziecka.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jakie jest 10 zasad dbania o zdrowie dzieci?

 • Jak wpływać na odporność u dziecka?

 • Jakie są objawy alergii pokarmowych?

Zdrowe ciało

Zmień swoje życie i zadbaj o zdrowe ciało dzięki naszemu poświęconemu temu tematowi pakietowi. Otrzymasz konkretne porady, inspirację i strategie, jak wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia. Budowanie trwałych nawyków wpływa pozytywnie na Twój zespół — Twoi pracownicy zyskają pewność siebie i kontrolę nad swoim zdrowiem. Rozpocznij wraz z Twoim zespołem podróż do zdrowia, energii i pełni życia.

O WEBINARZE:

Aktywność fizyczna pomaga nam zachować zdrowie i zapobiega wszelkim chorobom. Jesteśmy przyzwyczajeni do myślenia, że​​umysł i ciało są dwoma odrębnymi bytami, które nie mają ze sobą wiele wspólnego. Ale tak nie jest. Ciało i umysł kształtują się nawzajem i współpracują ze sobą. W rzeczywistości ich zdrowa współpraca ma fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak aktywność fizyczna wpływa na nasz organizm?

 • Jak zadbać o współpracę między ciałem a umysłem?

 • Dlaczego warto być aktywnym fizycznie?

O WEBINARZE:

Dobra dieta, bogata w witaminy i minerały ma ogromny wpływ na nasza odporność. Najlepszym przykładem jest sytuacja, w której jesteśmy przeziębieni. Herbata z imbirem, miodem i cytryną stawia nas błyskawicznie na nogi podobnie jak mleko z czosnkiem i miodem.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak dieta wpływa na nasze zdrowie?

 • Dlaczego podczas choroby często sięgamy po naturalne sposoby?

 • Co zrobić żeby przez odżywianie poprawić stan naszego zdrowia?

O WEBINARZE:

Jelita nazywane są drugim mózgiem nie bez powodu. Jeśli zmagasz się z obniżonym nastrojem i nerwowością, warto o nie zadbać. Z pomocą przychodzi nasz ekspert, który wyjaśni zagadkę połączeń między jelitami a mózgiem, a także przekaże Ci najważniejsze informacje, które pomogą zatroszczyć się o ciało, a co za tym idzie, również umysł.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Co wspólnego mają ze sobą jelita i mózg?

 • Jak dbając o jelita możemy poprawić swoją kondycję psychiczną?

 • Jak prawidłowo zadbać o układ pokarmowy?

O WEBINARZE:

Obecnie społeczeństwo jest tak świadome problemów psychicznych jak nigdy wcześniej. Jednocześnie doświadcza problemów, które wcześniej się nie zdarzały. Wraz z rozwojem technologii, pojawiła się cyberprzemoc, przez którą cierpi zdrowie mentalne. Jak się przed tym uchronić?

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak rozwój technologii wpływa na nasze zdrowie psychiczne?

 • Jak radzić sobie z cyberprzemocą?

 • Jak umiejętnie korzystać z technologii, aby sobie tym nie szkodzić?

O WEBINARZE:

Webinar ten jest poświęcony idei biohackingu, czyli filozofii optymalizacji zdrowia i zwiększania efektywności psychofizycznej. Pozwala na przeprogramowanie organizmu tak, aby móc maksymalnie korzystać z jego możliwości. Ekspert przeprowadzi Cię poprzez najważniejsze założenia biohackingu, aby wiedzieć, w jaki sposób rozwijać swój organizm.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym jest biohacking?

 • Jak można przeprogramować swój organizm?

 • Jak poprawić możliwości swojego organizmu?

O WEBINARZE:

Druga część webinaru poświęcona idei biohackingu to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju organizmu. Dowiedz się, jak zmaksymalizować możliwości, jakie kryją się w Twoim ciele i umyśle.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym jest biohacking?

 • Jak poprawić pracę swojego mózgu?

 • Jak biohacking może wpłynąć na rozwój organizmu?

Choroby i ich profilaktyka

Odkryj moc profilaktyki zdrowotnej i zdobądź wiedzę, która pomoże Ci zapobiegać chorobom. Webinaria te dostarczą Ci i Twojemu zespołowi ważnych informacji na temat badań kontrolnych, wczesnego wykrywania chorób oraz skutecznych strategii radzenia sobie ze stresem. Zacznijcie podążać ścieżką profilaktyki zdrowotnej, aby cieszyć się pełnią życia i witalnością przez wiele lat. Zdrowie jest w Waszych rękach!

O WEBINARZE:

Zachorowalność na nowotwory stale rośnie i są one jedną z głównych przyczyn zgonów w Europie. Przede wszystkim dotyczą osób w średnim i starszym wieku, ale o ryzyku zachorowania głównie decyduje styl całego naszego życia.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Co ma wspólnego zdrowy styl życia z zachorowaniem na nowotwór?

 • Czy da się zmniejszyć ryzyko wystąpienia nowotworu?

 • Dla kogo ryzyko zachorowania na nowotwór jest największe?

O WEBINARZE:

Na webinarze ekspert zdrowia odpowie nam na pytanie, jak w prosty sposób zadbać zdrowie oraz podzieli się praktycznymi poradach i wskazówkami. Jak wspierać odporność dziecka, aby unikać infekcji? Jak się objawia alergia pokarmowa? Poszerzaj wiedzę na temat zdrowia Twojego dziecka.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jakie jest 10 zasad dbania o zdrowie dzieci?

 • Jak wpływać na odporność u dziecka?

 • Jakie są objawy alergii pokarmowych?

O WEBINARZE:

Rak piersi i rak jajnika to jedne z najczęściej występujących nowotworów złośliwych u kobiet w Polsce. Każdego roku odnotowuje się około 14 tysięcy nowych zachorowań na raka piersi, a 5 tysięcy kobiet umiera. Jednak można temu zapobiec dzięki profilaktyce.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak groźny może być rak piersi i jajnika?

 • Jak się badać?

 • Jaką stosować profilaktykę?

O WEBINARZE:

Profilaktyka nowotworów u mężczyzn to temat często bagatelizowany. Sprawa jest jednak poważna, a problem nowotworów dotyka w dalszym ciągu duży procent społeczeństwa. Jak można temu zapobiec?

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory?

 • Jakie istnieją nieinwazyjne metody zmniejszania ryzyka zachorowania na nowotwory?

 • Jakim badaniom powinni poddawać się mężczyźni oraz jakie istnieją metody profilaktyki raka

 • Jak dbać o zdrowie swoje oraz swoich najbliższych

O WEBINARZE:

Choroby metaboliczne to zaburzenia, które negatywnie wpływają na rozkład i przetwarzanie składników pokarmowych. o chorób metabolicznych zalicza się cukrzycę, zaburzenia lipidowe, dnę moczanową, osteoporozę oraz rzadkie choroby dziedziczne, np. fenyloketonurię. Dowiedz się, jak możesz zapobiegać chorobom metabolicznym.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym są choroby metaboliczne?

 • Czy można oraz jak zapobiegać wystąpieniu chorób metabolicznych?

 • Jakie są najczęstsze choroby związane z zaburzeniami przetwarzania składników pokarmowych?

O WEBINARZE:

Choroby degeneracyjne są chorobami nieuleczalnymi i bardzo osłabiającymi organizm, prowadzą do stopniowej degeneracji i/lub obumierania komórek nerwowych. Skutkiem są problemy z poruszaniem się (ataksja) lub obniżenie sprawności umysłowej (demencja). O tym jaki przebieg ma choroba, decydujesz Ty sam.

UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

 • Czym są choroby degeneracyjne?

 • Jakie są skutki chorób degeneracyjnych?

 • Jak nasze działania mogą wpłynąć na przebieg choroby degeneracyjnej

Solidne zdrowie mentalne jako fundament

Zdrowie psychiczne obejmuje dobrostan emocjonalny, psychologiczny i społeczny. Wpływa na to, jak się czujemy, myślimy i zachowujemy. Zapewnia nam efektywne radzenie sobie ze stresem, współpracę z innymi i podejmowanie najlepszych możliwych decyzji. Bez solidnego zdrowia mentalnego ciężko osiągnąć wyznaczone przez siebie cele i cieszyć się życiem.

Zdrowie psychiczne obejmuje dobrostan emocjonalny, psychologiczny i społeczny. Wpływa na to, jak się czujemy, myślimy i zachowujemy. Zapewnia nam efektywne radzenie sobie ze stresem, współpracę z innymi i podejmowanie najlepszych możliwych decyzji. Bez solidnego zdrowia mentalnego ciężko osiągnąć wyznaczone przez siebie cele i cieszyć się życiem.

Podczas webinaru
każdy uczestnik dowie się:

Skorzystaj z promocji

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby dowiedzieć się więcej na temat realizowanych webinarów