Masaż w firmie- sposób na piekący ból karku

Masaże wykonywane w godzinach pracy, pozwalające Twoim pracownikom na chwilę relaksu. Zadbaj o zdrowie i regenerację swoich pracowników!

Chciałbyś, żeby Twoi pracownicy czuli że praca to połączenie przyjemnego z pożytecznym? Widzisz swój zespół jako osoby zregenerowane i gotowe na wszelkie wyzwania? Jesteś tutaj bo zależy Ci na zdrowie Twoich pracowników? Pomyśl, ile pozytywnych skutków może odnieść sesja z masażystą, który sprawi że uczucia napięcia i stresu będą dla nich nieznane!

Masaż w biurze pozwoli przywrócić utracony komfort i energię do pracy, tym samym poprawiając wydajność pracowników. Dodatkowo masaż w miejscu pracy sprawi, że pracownicy staną się docenieni. Pomyśl o tym, jak wiele możesz zyskać, organizując masaż w firmie dla Twoich pracowników.

Masaż biurowy - Warszawa

Pokaż swoim pracownikom, że zależy Ci na ich zdrowiu!

Masaże biurowe to sesje, które mają na celu zmniejszyć poczucia bólu oraz napięcia mięśni. Ten specjalny moment w ciągu dnia dla Twojego pracownika może mieć kluczowe znaczenie w przełożeniu na jego produktywność i efektywność.

Pamiętaj, że eliminacja dolegliwości w ciele pozwala na pobudzenie kreatywności i odblokowanie wcześniej nieznanych zasobów! W zdrowym ciele zdrowy duch i jeszcze lepszy pracownik! 

Korzyści masaży biurowych dla Ciebie/firmy:

 • Produktywność: Zwiększona produktywność Twoich pracowników,
 • Regeneracja: Poczucie zrelaksowania i rozluźnienia podczas pracy,
 • Pamięć i kreatywność: Pobudzenie kreatywności i nieszablonowego myślenia,
 • Zdrowie fizyczne: Zmniejszenie bólu, rozluźnienie mięśni oraz zapobieganie mikrourazom
 • Zdrowie mentalne: Obniżenie poziomu stresu i przeciążenia Twojego zespołu
 • Performance: Poprawa wyników pracy pracowników.
Masaż w biurze - Warszawa

MASAŻ BIUROWY – JAK TO DZIAŁA?

Masaż jest wykonywany przez doświadczonych i certyfikowanych masażystów oraz fizjoterapeutów. Pomoc specjalistów to najbardziej skuteczny sposób na zmniejszenie skutków pracy siedzącej.

 •       Masaż można wykonać przy biurku lub w strefie relaksu, a nasze kompaktowe ergonomiczne fotele do masażu zajmują minimalną przestrzeń i zapewniają maksymalny komfort.
 •       Masaż jest wykonywany przez ubranie, bez potrzeby użycia kosmetyków.
 •       Masaż odbywa się przy specjalnie dobranej muzyce relaksacyjnej.
 •       Masaż trwa od 20 do 30 minut.
 •       Terapeuci masują najbardziej narażone części ciała takie jak: szyja, plecy, ramiona, ręce i nadgarstki, głowa i skóra głowy, twarz i szyja, stopy i kostki.

Masaż biurowy może być wdrożony na stałe w firmie lub wykorzystany jako jednorazowy benefit podczas firmowego eventu.

Pracownicy będą mieć możliwość zapisu na masaż w biurze  w określonej godzinie, dzięki czemu efektywność pracy na tym nie ucierpi- pracownik nie będzie musiał czekać w stacjonarnej kolejce na masaż w firmie.

Zastanawiasz się nad straconym czasem pracy Twojego pracownika? Bez obaw, rekomendowane jest, aby masaż w biurze trwał minimum 15 minut, a max 30 min- jest to optymalny czas, by mięśnie mogły się rozgrzać i odprężyć. 

30 minutowy masaż w miejscu pracy stanowi zaledwie 6% czasu pracy pracownika. Kilka minut relaksu, a jaka poprawa komfortu psychicznego i fizycznego!

Drogi Pracodawco, pamiętaj, że masaż w firmie to efektywny i  bezpieczny wybór, który poprawi jakość pracy pracowników. Zafunduj pracownikowi taki masaż w miejscu pracy, a nie będziesz musiał słuchać na przerwach o piekący bólu w karku, napiętych łopatkach czy też  o wiecznym stresie.

Praca w systemie hybrydowym zaostrzyła problem niskiego poziomu poczucia wspólnoty w zespołach. Pracownicy chcą czuć, że są częścią organizacji, a także chcą być pod opieką swojej firmy.

Dowiedz się więcej