Strona główna » Zdrowe biuro » Masaż biurowy

Masaż biurowy

Masaż wellbeing

Sesje masażu biurowego to doskonały sposób na zaoferowanie pracownikom korzyści, których nie dostaną w domu!

 

Co to masaż biurowy?

Masaż biurowy to najszybszy i najbardziej opłacalny sposób, aby pokazać swoim pracownikom, że dbasz o ich zdrowie i dobre samopoczucie oraz że doceniasz ich ciężką pracę. Krótki masaż w miejscu pracy wpływa pozytywnie na zdrowie pracowników, ich wydajność oraz efektywność.

Masaż biurowy to świadczenie, z którego pracownicy mogą skorzystać bez wychodzenia z pracy, dzięki czemu chętniej korzystają z usługi, a Ty, jako pracodawca, masz większą kontrolę nad wykorzystaniem benefitu.

Masaż biurowy – jak to działa w Warszawie?

 

  • Warszawa – to nasze pole działania. Dojedziemy wprost do Twojego biura.
  • Masaż jest wykonywany przez doświadczonych i certyfikowanych masażystów oraz fizjoterapeutów. Pomoc specjalistów to najbardziej skuteczny sposób na zmniejszenie skutków pracy siedzącej.
  • Masaż można wykonać przy biurku lub w strefie relaksu, a nasze kompaktowe ergonomiczne fotele do masażu zajmują minimalną przestrzeń i zapewniają maksymalny komfort.
  • Masaż jest wykonywany przez ubranie, bez potrzeby użycia kosmetyków.
  • Masaż odbywa się przy specjalnie dobranej muzyce relaksacyjnej.
  • Masaż trwa od 15 do 30 minut.
  • Terapeuci masują najbardziej narażone części ciała takie jak: szyja, plecy, ramiona, ręce i nadgarstki, głowa i skóra głowy, twarz i szyja, stopy i kostki.

Masaż biurowy może być wdrożony na stałe w firmie lub wykorzystany jako jednorazowy benefit podczas firmowego eventu.

Masaże biurowe – dlaczego warto wprowadzić je do swojej firmy?

Masaż biurowy ma wiele zalet, które mogą zapobiec wypaleniu zawodowemu Twoich pracowników. To wspaniały sposób, aby pokazać swojemu zespołowi, że Ci na nim zależy.

Jest to również fantastyczny sposób na uczynienie dobrego samopoczucia priorytetem w Twojej organizacji. Świadczenia masaży biurowych przyczyniają się do zmniejszenia ilości urlopów zdrowotnych, poprawy produktywności, zwiększenia lojalności pracowników i wzmocnienia więzi w firmie.

Korzyści z masażu biurowego

1. Redukcja poziomu stresu – sesje masażu biurowego mogą zmniejszyć niepokój, jednocześnie poprawiając ogólny nastrój w ciągu dnia pracy. Zaledwie 15-minutowy masaż biurowy jest wstanie zmniejszyć poziom stresu twoim pracowników o 85%.

2. Poprawa samopoczucia – uczestnicząc w zaledwie 15-minutowych sesjach masażu, pracownicy mogą cieszyć się wzrostem poziomu endorfin, poprawiając naturalną zdolność organizmu do „dobrego samopoczucia”.

3. Uwolnienie napięcia związanego z wielogodzinnym siedzeniem przy biurku – masaż łagodzi napięcie mięśni i przewlekłe bóle, co zmniejsza prawdopodobieństwo przekształcenia się dolegliwości w poważniejsze problemy zdrowotne.

4. Leczenie niektórych obrażeń – terapia masażu może leczyć drętwienie, mrowienie, ból palców, dłoni lub nadgarstka spowodowane wielogodzinnym siedzeniem przy biurku.

5. Zwiększenie wydajności pracowników – masaż zwiększa skupienie, zmniejsza stres i przewlekły ból związany z całodziennym siedzeniem, ostatecznie zwiększając produktywność pracowników.

6. Budowanie przyjaznego wizerunku pracodawcy – masaż w firmie jest wyjątkowym i wyróżniającym się benefitem, który doceniany jest przez pracowników.

7. Budowanie lojalności pracowników – pracownicy, którzy otrzymują opiekę ze strony pracodawcy, czują się bardziej zmotywowani do działania.

8. Mniejsza ilość urlopów zdrowotnych i zmniejszona rotacja pracowników – terapia masażu może zapobiec rozwijającym się chorobom, dzięki czemu Twoi pracownicy nie będą musieli wykorzystywać urlopów zdrowotnych.

9. Poprawa atmosfery w firmie oraz wzmocnienie więzi między pracownikami – sesje masażu biurowego wpływają na poprawę samopoczucia pracowników, co pozytywnie wpływa na ogólną atmosferę w całej firmie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach.