Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Masaż w firmie- sposób na piekący ból karku

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Dowiedz się więcej na temat realizowanych przez nas działań w ramach Dnia Zdrowia.

Zadbaj o zdrowie i regenerację swoich pracowników!

Chciałbyś, żeby Twoi pracownicy czuli że praca to połączenie przyjemnego z pożytecznym? Widzisz swój zespół jako osoby zregenerowane i gotowe na wszelkie wyzwania? Jesteś tutaj bo zależy Ci na zdrowie Twoich pracowników? Pomyśl, ile pozytywnych skutków może odnieść sesja z masażystą, który sprawi że uczucia napięcia i stresu będą dla nich nieznane!

Szkolenie z ergonomii

W ramach szkolenia z ergonomii przekażemy Twoim pracownikom wiedzę w zakresie ergonomii pracy oraz jej praktycznego zastosowania na stanowisku pracy.

Szkolenie z ergonomii wykorzystuje wiedzę naukową z zakresu z zakresu różnych dziedzin w celu zmniejszenia obciążenia pracowników podczas wykonywania codziennych zadań w pracy.

Program szkolenia w zakresie ergonomii ma na celu zmniejszenie ryzyka urazów związanych z pracą oraz poprawę produktywności pracowników poprzez dobre samopoczucie.

Pokaż swoim pracownikom, że zależy Ci na ich zdrowiu!

Masaże biurowe to sesje, które mają na celu zmniejszyć poczucia bólu oraz napięcia mięśni. Ten specjalny moment w ciągu dnia dla Twojego pracownika może mieć kluczowe znaczenie w przełożeniu na jego produktywność i efektywność.

Pamiętaj, że eliminacja dolegliwości w ciele pozwala na pobudzenie kreatywności i odblokowanie wcześniej nieznanych zasobów! W zdrowym ciele zdrowy duch i jeszcze lepszy pracownik! 

Korzyści masaży biurowych dla Ciebie/firmy:

 • Produktywność: Zwiększona produktywność Twoich pracowników,
 • Regeneracja: Poczucie zrelaksowania i rozluźnienia podczas pracy,
 • Pamięć i kreatywność: Pobudzenie kreatywności i nieszablonowego myślenia,
 • Zdrowie fizyczne: Zmniejszenie bólu, rozluźnienie mięśni oraz zapobieganie mikrourazom
 • Zdrowie mentalne: Obniżenie poziomu stresu i przeciążenia Twojego zespołu
 • Performance: Poprawa wyników pracy pracowników.
Masaż w biurze - Warszawa

Masaż biurowy – JAK TO DZIAŁA?

Masaż jest wykonywany przez doświadczonych i certyfikowanych masażystów oraz fizjoterapeutów. Pomoc specjalistów to najbardziej skuteczny sposób na zmniejszenie skutków pracy siedzącej.

 • Masaż można wykonać przy biurku lub w strefie relaksu, a nasze kompaktowe ergonomiczne fotele do masażu zajmują minimalną przestrzeń i zapewniają maksymalny komfort.
 • Masaż jest wykonywany przez ubranie, bez potrzeby użycia kosmetyków.
 • Masaż odbywa się przy specjalnie dobranej muzyce relaksacyjnej.
 • Masaż trwa od 20 do 30 minut.
 • Terapeuci masują najbardziej narażone części ciała takie jak: szyja, plecy, ramiona, ręce i nadgarstki, głowa i skóra głowy, twarz i szyja, stopy i kostki.

Masaż biurowy może być wdrożony na stałe w firmie lub wykorzystany jako jednorazowy benefit podczas firmowego eventu.

Pracownicy będą mieć możliwość zapisu na masaż w biurze  w określonej godzinie, dzięki czemu efektywność pracy na tym nie ucierpi- pracownik nie będzie musiał czekać w stacjonarnej kolejce na masaż w firmie.

Zastanawiasz się nad straconym czasem pracy Twojego pracownika? Bez obaw, rekomendowane jest, aby masaż w biurze trwał minimum 15 minut, a max 30 min- jest to optymalny czas, by mięśnie mogły się rozgrzać i odprężyć. 

30 minutowy masaż w miejscu pracy stanowi zaledwie 6% czasu pracy pracownika. Kilka minut relaksu, a jaka poprawa komfortu psychicznego i fizycznego!

Drogi Pracodawco, pamiętaj, że masaż w firmie to efektywny i  bezpieczny wybór, który poprawi jakość pracy pracowników. Zafunduj pracownikowi taki masaż w miejscu pracy, a nie będziesz musiał słuchać na przerwach o piekący bólu w karku, napiętych łopatkach czy też  o wiecznym stresie.

Praca w systemie hybrydowym zaostrzyła problem niskiego poziomu poczucia wspólnoty w zespołach. Pracownicy chcą czuć, że są częścią organizacji, a także chcą być pod opieką swojej firmy.

Dowiedz się więcej