Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Zadbaj o zdrowie
psycho-fizyczne i wellbeing pracowników

Kompleksowo wspieramy firmy, dbając o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników, co przekłada się na dynamiczny rozwój firmy i sukcesy biznesowe. Nasze spersonalizowane programy wellbeingowe, zwiększają efektywność i motywację pracowników, pozwalając firmom w pełni wykorzystać ich potencjał.

Kompleksowy program wellbeing

Wdrażamy działania zarówno w siedzibach firmy, jak i za pomocą narzędzi cyfrowych, aby zwiększyć zaangażowanie i holistycznie dbać o zdrowie pracowników. 

Wdrażamy działania zarówno w siedzibach firmy, jak i za pomocą narzędzi cyfrowych, aby zwiększyć zaangażowanie i holistycznie dbać o zdrowie pracowników. 

Program Wellbeing Polska poprawia  produktywność, wydajność biznesową,  retencję, pomaga zoptymalizować koszty, a także markę pracodawcy. Wspiera pracowników w osiąganiu osobistych celów, zapewniając dostęp do rozwiązań pomagających dbać o zdrowie psychofizyczne pracowników.

Program Wellbeing Polska poprawia  produktywność, wydajność biznesową,  retencję, pomaga zoptymalizować koszty, a także markę pracodawcy. Wspiera pracowników w osiąganiu osobistych celów, zapewniając dostęp do rozwiązań pomagających dbać o zdrowie psychofizyczne pracowników.

1 x

mniejsza absencja

1 %

mniejsza  rotacja

1 %

zwiększona produktywność

1 x

zwiększona lojalność

Chcesz poznać koszty związane z kondycją psychofizyczną w Twojej firmie?
Przygotujemy dla Ciebie ich estymację, a także kalkulację ROI i pełną strategię biznesową. 

Działania online

(dla wszystkich członków firmy oraz ich rodzin)

Wsparcie specjalistów

Umożliwiamy dostęp do konsultacji z ekspertami i specjalistami za pośrednictwem wideokonsultacji. Oferujemy wsparcie ekspertów z ponad 15 dziedzin, w tym dietetyki, psychologii, fizjoterapii oraz coachingu.

Więcej →

platforma wellbeing na laptopie

Platforma wellbeing

Zapewniamy nieograniczony dostęp do bogatej biblioteki materiałów edukacyjnych, w tym artykułów, podcastów, filmów, kursów, oraz wydarzeń na żywo, poświęconych zdrowiu psychicznemu i fizycznemu.

Więcej →

Aplikacja mobilna

W naszej aplikacji każdy pracownik ma swojego Osobistego Asystenta Zdrowia, który codziennie wspiera go w budowaniu zdrowych nawyków. Niezależnie od obszaru pracy – dieta, aktywność fizyczna, sen, zdrowie mentalne – każdy pracownik ma możliwość wyboru nad czym chciałby indywidualnie pracować.

Więcej →

Webinary, warsztaty, szkolenia

Realizujemy ponad 150 wydarzeń na żywo rocznie, w tym paneli dyskusyjnych, webinarów, szkoleń, warsztatów oraz sesji aktywności fizycznej i relaksacji. Nasze wydarzenia obejmują 20 obszarów wellbeingu psycho-fizycznego.


Więcej →

Działania w siedzibie firmy

Wsparcie specjalistów

Zapewniamy indywidualne konsultacje z ekspertami w siedzibie firmy. Zapewniamy wsparcie i porady dostosowane do potrzeb pracowników, a po każdej konsultacji dodatkowe materiały wideo lub audio.

Więcej →

Masaże

Oferujemy 20-minutowe sesje masażu w godzinach pracy. Każdy masaż jest dostosowany do specyfiki pracy i indywidualnych potrzeb pracownika, co pomaga zmniejszyć napięcie i sztywność mięśni.

Więcej →

Sesje ruchowe

Regularne sesje ćwiczeń rozciągających przy stanowisku pracy, prowadzone przez specjalistę, obejmują serię prostych ćwiczeń poprawiających zdrowie kręgosłupa, samopoczucie oraz produktywność w drugiej połowie dnia.Więcej →

Dni Zdrowia

Dni Zdrowia to cykliczne wydarzenia w siedzibie firmy, podczas których pracownicy mogą skorzystać z różnorodnych usług m.in.: sesji VR obniżających stres, diagnostycznych badań krwi, badań skóry dermatoskopem, masaży oraz konsultacji ze specjalistami.

Więcej →

Wsparcie na każdym etapie wdrażania strategii wellbeing

Wspieramy dział HR na każdym etapie wdrażania strategii wellbeing. Każdemu klientowi przydzielamy dedykowanego koordynatora, który na podstawie konsultacji i badań potrzeb opracowuje spersonalizowaną strategię wellbeing, zarządza całym procesem, dostarcza materiały komunikacyjne oraz raporty zaangażowania.

Więcej →

Szkolenia i rozwój

Realizujemy szkolenia dla managerów, które wyposażą ich w wiedzę i narzędzia do pomagania pracownikom, reagowania na ich potrzeby zdrowotne oraz skutecznego wdrażania strategii wellbeing w organizacji. Nasze personalizowane szkolenia pomagają kadrze managerskiej znaleźć właściwe rozwiązania i najlepsze ścieżki dalszej pracy.

Więcej →

Wideokonsultacje

Oferujemy wideokonsultacje dedykowane dla managerów, prowadzone przez coachów biznesu, doradców zawodowych i ekspertów zdrowia. Te sesje mają na celu pomóc managerom lepiej reagować na problemy zespołów oraz wspierać ich rozwój zawodowy, zapewniając narzędzia i wiedzę niezbędne do skutecznego wsparcia pracowników.

Więcej →

Dlaczego firmy wybierają Program Wellbeing ?

Wellbeing dla firm — czym się wyróżniamy?

4 x wyższe zaangażowanie

Nasze programy generują wyższe zaangażowanie niż karty sportowe czy ubezpieczenie medyczne. W poprawie zdrowia i wydajności bardzo ważne są zbudowane nawyki. Jedyną metodą ich utrwalenia jest częstsze zaangażowanie pracowników w pracę nad nimi.

500 000 osób, którym pomogliśmy

Dzięki naszym programom zaangażowaliśmy ponad pół miliona pracowników w organizacjach w zadbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzięki edukacji i narzędziom potrafią oni wdrażać zmiany w swoim życiu, poprzez pracę nad nawykami.

14 lat doświadczenia

Opieramy się na Naszym szerokim doświadczeniu pracy z firmami na rynku polskim z wielu branż oraz na badaniach i materiałach z Uniwersytetów tj. Stanford i Harvard w Stanach Zjednoczonych.

200+ wdrożeń 

Nasze doświadczenie pozwala w 80% zminimalizować najczęściej popełniane błędy operacyjne. Charakteryzujemy się skutecznym pomaganiem pracownikom. Zaufały nam takie firmy jak: PWC, PKO BP, BNP PARIBAS, Orange, Ferrero, Mars, ING Hubs.

Dowiedz się więcej

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.