Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Stacjonarne sesje ruchowe/ masaże

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Dowiedz się więcej na temat realizowanych przez nas działań w ramach Dnia Zdrowia.

15-minutowa sesja ćwiczeń przy stanowisku pracy + 5-minutowe Q&A ze specjalistą

Czy wiesz, że stres jest potrzebny każdemu z nas? Pomyśl jak ogromną korzyścią dla Twojej organizacji byłoby nauczenie członków zespołu jak zapanować nad stresem i złymi emocjami.

Power Meeting

15-minutowa sesja ćwiczeń przy stanowisku pracy, które przynoszą ulgę kręgosłupowi i wzmacniają ogólną kondycję fizyczną. Ćwiczenia dają zastrzyk energii i poprawiają produktywność Twoich pracowników.

Po ćwiczeniach ma miejsce krótka edukacja z możliwością zadawania pytań prowadzącemu.

Ćwiczenia biurowe

Zajęcia w formie stacjonarnej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zespołów pracujących w biurze czy hali produkcyjnej. Ćwiczenia biurowe czy też ćwiczenia na halach produkcyjnych przyczyniają się do poprawy zdrowia Twoich pracowników. Spotkania stacjonarne gwarantują wysoki poziom zaangażowania pracowników.

O ćwiczeniach

Zajęcia odbywają się w biurze, do którego przyjeżdża jeden z naszych specjalistów i pokazuje jak wykonywać ćwiczenia biurowe.

Specjalista przez kilka godzin prowadzi zajęcia dla małych grup pracowników. Zajęcia mogą odbywać się w biurach lub w innej dostosowanej do tego przestrzeni. Podczas zajęć każdy z pracowników może zadawać pytania oraz upewnić się, że właśnie wykonuje każde z ćwiczeń.

Pomyśl o ćwiczeniach biurowych już dziś i zapewnij swoim pracownikom lepsze zdrowie!

Power Meeting online

Power Meeting online to zajęcia dostosowane do potrzeb osób pracujących z domu. Korzystają z niego także firmy, które nie chcą tracić biurowego czasu. Ćwiczenia online pomagają poprawić zdrowie pracownikom.
 

Platforma online

Zajęcia są prowadzone przy użyciu platform do nawiązywania audio i video połączeń. Każdy z uczestników wykonuje ćwiczenia w swojej osobistej przestrzeni, przyglądając się ćwiczeniom wykonywanym przez specjalistę. Trening online jest odpowiedni nawet dla pracownika, który nigdy wcześniej nie wykonywał żadnych treningów. Po to właśnie są nasi specjaliści, aby dobrać odpowiedni trening do danej osoby. 

Platformy zawierają dużą ilość treningów online do wyboru. Pracownik może dostosować trening online do swoich potrzeb i możliwości.

W czasie sesji każdy z uczestników może na bieżąco zadawać pytania. Forma ćwiczeń online sprawia, że pracownicy mogą z nich korzystać w dowolnym miejscu.

Korzyści Power Meeting

Produktywność

Poprawa produktywności w drugiej połowie dnia

Energia

Zastrzyk energii na około 2 godziny

Pamięć i kreatywność

Krótka aktywność fizyczna wspomaga pamięć i pobudza kreatywność.

Zdrowie fizyczne

Wzmocnienie kręgosłupa i ogólnej kondycji fizycznej

Zdrowie mentalne

Redukcja stresu i poprawa samopoczucia

Performance

Poprawa wyników pracy pracowników

Dowiedz się więcej