Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Często zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi

Profesjonalnie zaprojektowany i wdrożony Program Wellbeing można zmierzyć faktycznym kosztem zaangażowania pracownika. Programy strategiczne powyżej 12 miesięcy będą mieć na wpływ na długość “krótkich zwolnień L4”. 

  • Wdrożenie programu pozwala zwiększyć poziom energii i zadowolenia zespołu co przekłada się na efektywność w miejscu pracy i poza nim. 
  • Gwarantujemy osiągnięcie odpowiednio wysokiego zaangażowania zespołu w zależności od rozwiązań programu, które pomagamy dobrać. 
  • Jesteśmy w stanie wpłynąć na poprawę wyników w teście Instytutu Gallupa.
  • W większości przypadków firmy już w pierwszym roku widzą rosnącą efektywność przy 2-krotnie wyższym zaangażowaniu oraz 10-krotnie niższym koszcie niż pakiety kart sportowych.

Największy Program Wellbeing w Polsce kosztuje tyle, co 2 godziny L4 (zwolnienia lekarskiego) każdego pracownika w organizacji rocznie. Kontaktując się z nami możesz wybrać indywidualnie treść programu oraz wycenę kosztów programu i zaangażowania pracowników. 

Tak, Program Wellbeing 2.0 jest dostosowany do potrzeb osób pracujących z domu. Część programu odbywa się w czasie rzeczywistym, a część można realizować w dowolnym czasie. Jest to formuła, z której korzystają największe organizacje na rynku.

Prowadzimy programy w trzech trybach: stacjonarnym, mieszanym i online. 

W każdym rodzaju programu wszystkie parametry są mierzone od 1 dnia i raportowane w cyklach miesięcznych. Każdy pracodawca ma możliwość zmian w programie (najkrócej z wyprzedzeniem 2 tygodniowym), co umożliwia osiągnięcie największego zaangażowania pracowników i poprawę efektywności na bieżąco. Na każdym etapie współpracy jesteśmy partnerem, aby osiągnąć wspólny sukces.

KLIKNIJ I POZNAJ NASZ PROGRAM ONLINE!

Wszystkie programy dopasowujemy indywidualnie pod potrzeby organizacji. Współpracujemy z firmami międzynarodowymi, które mają rozmieszczone siedziby po całej Polsce. W swojej ofercie mamy możliwość dopasowania treści pod szczególne potrzeby grupy docelowej. Pracujemy z firmami, w których znajdują się różne zespoły: handlowe – działające w terenie, działy produkcyjne, biurowe, pracujące zmianowo.

Tak, w każdym miesiącu mamy przeznaczoną pulę 3 bezpłatnych programów próbnych dla firm posiadających zespoły minimum 200-osobowe. 

Dajemy możliwość przetestowania naszych rozwiązań, aby pokazać skuteczność naszych działań. Aby skorzystać z bezpłatnej usługi, wypełnij formularz: KLIKNIJ TUTAJ!

Obsługujemy aplikacje: Zoom, Cisco Webex, Microsot Teams, Google meet/hangout,  YouTube Live, Facebook Live, Gotowebinar, WebinarJam.

Nie stanowi to dla nas problemu, ponieważ wysyłamy również wiadomości email, sms oraz używamy platformy Vimeo. Nie jest to przeszkodą, ponieważ wykorzystując naszą technologię uzyskujemy wysokie zaangażowanie.

Zapytaj nas w okienku chatu lub od razu wybierz bezpłatną usługę dla Twojej firmy! Z przyjemnością pokierujemy Cię i przekażemy wszystkie informacje. 

W stacjonarnych działaniach możemy zagwarantować nie mniej niż 70% zaangażowania przy kosztach 10-krotnie mniejszych niż karta sportowa.

Tak, prowadzimy usługi również dla anglojęzycznych zespołów

Dowiedz się więcej