Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Grupa zdrowia

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Nasze rozwiązania dostosowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

W ramach benefitów, które oferujemy znajdziesz trzy rodzaje Programu Wellbeing. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnego benefitu dla Twojej firmy.

Społeczność osób, które interesują się zdrowym stylem życia oraz chcą zdobywać wiedzę, wsparcie i pracować nad ulepszaniem swojej codzienności.

Wypełnij formularz i dołącz do zdrowej społeczności!

Społeczność

Społeczność osób, które interesują się zdrowym stylem życia oraz chcą zdobywać wiedzę, wsparcie i pracować nad ulepszaniem swojej codzienności.

Wiedza

Udostępniane infografiki, wideo od ekspertów oraz ankiety, pozwalają pracownikom oceniać swój tryb życia oraz prowadzić dyskusje.

Wymiana informacji

Grupa najlepiej sprawdza się w zespołach handlowych oraz detalicznych.Dzięki grupie Twoi pracownicy dowiedzą się o aktualnych wydarzeniach!

Jak wygląda Grupa Zdrowia?

Grupa Zdrowia to dwie grupy na komunikatorze.

Prowadzone są osobno dla pracowników oraz menadżerów.

Każdego dnia dla członków Grupy Zdrowia zamieszczane są materiały takie jak: infografiki, wideo od ekspertów, porady, tematyczne wpisy oraz przydatne informacje na temat zdrowia.

Lifehacki

Lifehack #1 – Odrzucenie w relacji
Brak relacji z innymi wpływa negatywnie na nas, nasze zdrowie i nasze działania. Olga Kamińska powie więcej na ten temat.

Lifehack #2 – Przeciwności losu
W życiu każdego nie zawsze jest kolorowo. Jak poradzić sobie w chwili życiowego kryzysu? Podpowie psycholog — Jessica Kmieć.

Lifehack #3 – Pozycja głębokiego siadu
Pozycja głębokiego siadu — czym jest, dlaczego jest zdrowa dla naszego ciała, jakie korzyści nam przyniesie wykonywanie jej? Opowie o tym Alex Kowalczuk, trener personalny i mobility expert.

Dowiedz się więcej