Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Coaching zdrowia

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Nasze rozwiązania dostosowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

W ramach benefitów, które oferujemy znajdziesz trzy rodzaje Programu Wellbeing. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnego benefitu dla Twojej firmy.

Osobisty Coach Zdrowia - Specjalista zmiany nawyków do Twoich usług

To jedyna usługa z 25 działań wellbeingowych na polskim rynku, która powoduje 10-krotnie wyższe zaangażowanie pracowników przy 6-krotnie niższym koszcie od działań takich jak wideo porady. Daje możliwość pracy indywidualnej z osobistym trenerem zdrowia i nawyków. Wiedza jest oparta na płatnych materiałach z uniwersytetu harwardzkiego. Coaching zdrowotny pozwala wypracować zdrowe nawyki w codziennym, zabieganym życiu.

 

Chat z coachingiem zdrowia

O programie

Osobisty Coach Zdrowia to program stworzony dla osób, które chcą wprowadzić nowe nawyki do swojego życia lub skutecznie zmienić te niechciane.

Zapisując się do coachingu zdrowia, otrzymujesz bezpłatne wsparcie specjalisty z zakresu profilaktyki, który pomoże Ci dokonać tego, co w pojedynkę może być bardzo trudne a często niemożliwe. Nasz coaching zdrowia zapewni poprawę nawyków zdrowotnych u Twoich pracowników, a  jego możliwości wyjdą daleko poza zwykłe śledzenie aktywności użytkownika podczas ćwiczeń. Bez względu na to, czy Twój zespół znajduje się obecnie w Warszawie, w Krakowie, w Łodzi czy też w każdym innym mieście, będzie mógł skorzystać z usług naszego trenera zdrowia. Nasz coaching zdrowia wie, że w życiu nie chodzi przecież tylko o zachowanie dobrej kondycji, ale również o pomoc w monitorowaniu naszego odżywiania, poziomu nawodnienia etc. Zaufaj naszemu coachingowi zdrowia i przekonaj się sam jakie to proste. 

Trener zdrowia wie, jakiej pomocy potrzebujesz i dobierze odpowiednie programy w ramach Twoich preferencji.

Wspólnie zadbajmy o Twoje zdrowie i samopoczucie.

 

 

Coaching zdrowotny w każdej lokalizacj

Dzięki temu innowacyjnemu programowi nasz trener zdrowia zadba o Ciebie osobiście i będzie przypominać Ci o celach i założonych nawykach. Masz obawy, czy Twoja firma nie zostanie wzięta pod uwagę ze względu na lokalizację? Zupełnie niepotrzebnie-Nawet jeśli Warszawa czy też inne miasto wojewódzkie nie stanowi siedziby Twojej firmy. Dbamy o wszystkich jednakowo i dajemy takie same możliwości wszystkim przedsiębiorcom-bez podziału na stolice, miasta, czy też wsie. Zaufaj nam i oddaj się w ręce naszego niezastąpionego trenera zdrowia. Coatching zdrowia. 

5 prostych kroków dla Twojej przemiany

  1. Wypełnij formularz.
  2. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.
  3. Wypełnij ankietę zdrowia.
  4. Zaprojektujecie wspólnie nowe nawyki, nad którymi będziesz pracować.
  5. Dzięki motywacji i wsparciu osiągnij swój cel.
Pisanie z trenerem zdrowia z Warszawy

Dowiedz się więcej