Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Biblioteka zdrowia

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Nasze rozwiązania dostosowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

W ramach benefitów, które oferujemy znajdziesz trzy rodzaje Programu Wellbeing. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnego benefitu dla Twojej firmy.

Biblioteka zdrowia - Uzyskaj stały dostęp do wiedzy ekspertów

Zadbaj o stały rozwój! Biblioteka zdrowia to centrum wiedzy skupiające nagrania najlepszych webinarów, wypowiedzi oraz podcasty ekspertów, infografiki oraz artykuły naukowe.

Biblioteka zdrowia z Wellbeing Polska

Dzięki dostępowi 24 h na dobę pracownicy mogą sięgnąć do nich również po godzinach pracy. Szeroki zakres dostępnych tematów ( ponad 500 ) pozwala na zapewnienie wielowymiarowego rozwoju członków Twojego zespołu.

Chcesz aby Twoi pracownicy poszerzali swoje horyzonty i wychodzili poza schemat praca – dom? Wyobraź sobie, że firma zapewnia im dostęp do wyjątkowych narzędzi wspomagających ich samorozwój. Pomyśl w jakim stopniu korzyści z nich płynące mogą wpłynąć na wzrost zaangażowania i motywacji Twojego pracownika oraz na całokształt Twojej firmy!

100+ tematów + 200+ elementów + 24/7

Pokaż swoim pracownikom, że zależy Ci na ich rozwoju!

Biblioteka zdrowia to baza wiedzy, dzięki której w dowolnym miejscu i czasie będziesz miał dostęp do profesjonalnych materiałów wspomagających rozwój osobisty zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Chciałbyś nauczyć się jak asertywnie wyznaczać granice? A może masz ochotę poznać nowe techniki relaksacji? Jesteś zainteresowany szkoleniem z pierwszej pomocy? Chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie kierowania zespołem?

Zapewnienie Twoim pracownikom takich możliwości pokazuje, że ich rozwój i dobre samopoczucie jest dla Twojej firmy priorytetem.

Korzyści

Produktywność

Zwiększenie motywacji Twojego zespołu

Regeneracja

Odpoczynek jako połączenie przyjemnego z pożytecznym

Pamięć i kreatywność:

Poszerzanie horyzontów i nauka nowych umiejętności

Zdrowie fizyczne

Poznanie nowych technik, ćwiczeń zwiększających aktywność Twojego zespołu

Zdrowie mentalne

Sprawdzone źródło informacji na temat zdrowia mentalnego

Performance

Poprawa wyników pracy pracowników


Dowiedz się więcej