Dedykowana platforma

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Nasze rozwiązania dostosowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

W ramach benefitów, które oferujemy znajdziesz trzy rodzaje Programu Wellbeing. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnego benefitu dla Twojej firmy.

Nasza platforma powstała z myślą o ułatwieniu dostępu do wszystkich rozwiązań wellbeing wspierających profilaktykę zdrowia.

Dzięki platformie Twój zespół ma dostęp do wszystkich usług w jednym miejscu, bez konieczności logowania się na stronie.

Możliwości

Platforma daje możliwość m.in. wzięcia udziału w webinarach i panelach dyskusyjnych czy zapisania się na konsultacje ze specjalistą.

Na dedykowanej platformie Twój zespół zajdzie także bibliotekę wiedzy, w której znajdują się ciekawe artykuły, nagrania z webinarów, krótkie filmiki pomagające wdrożyć nowe nawyki czy podcasty, które pracownik może wysłuchać o dogodnej dla siebie porze.

Platforma

Poprzez platformę Twój zespół ma również możliwość m.in. wykonania Testu Zdrowia, zapisania się do firmowej Grywalizacji czy Indywidualnego Programu Rozwoju — programu stworzonego dla osób, które chcą wprowadzić do swojego życia nowe nawyki lub skutecznie pozbyć się tych niechcianych.

Wejdź na dedykowaną platformę wellbeing i zobacz, co jeszcze możesz na niej znaleźć!

Dowiedz się więcej