Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Warsztaty antystresowe

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Dowiedz się więcej na temat realizowanych przez nas działań w ramach Dnia Zdrowia Mentalnego.

Warsztaty dla firm, dzięki którym Twój zespół pozna źródło swojego stresu i nauczy się nad nim panować.

Czy wiesz, że stres jest potrzebny każdemu z nas? Pomyśl jak ogromną korzyścią dla Twojej organizacji byłoby nauczenie członków zespołu jak zapanować nad stresem i złymi emocjami. Program antystresowy w doskonały sposób nauczy Twoich pracowników, jak radzić sobie w stresujących sytuacjach.

 

Zredukowanie stresu – podstawa zdrowej firmy

Stres to problem, z którym boryka się wiele osób. Coraz częściej czujemy się przytłoczeni presją związaną z życiem prywatnym i zawodowym.

Stres w środowisku pracy może osłabić efektywność pracowników, zmniejszyć ich zdolność koncentracji oraz wzbudzić niechęć do angażowania się w życie firmy.

Stres nie dotyczy tylko ludzi mieszkających w Warszawie, którzy żyją w ciągłym pędzie i miejskim hałasie. Badania pokazują, że stres coraz częściej dotyka osób z mniejszych korporacji, z mniejszych miejscowości, którzy na co dzień również muszą radzić sobie ze stale zmieniającą się rzeczywistością.

Warsztaty antystresowe - jak przeciwdziałać stresowi w miejscu pracy?

Program antystresowy to warsztaty psychologiczne dla firm, dzięki którym Twoi pracownicy poznają źródło swojego stresu i nauczą się nad nim panować.

Zajęcia antystresowe są prowadzone przez doświadczonych psychologów i specjalistów, którzy na co dzień współpracują z ludźmi z różnych branż. Dbają oni o dobrą i przyjazną atmosferę podczas warsztatów.

Nasze warsztaty antystresowe skupiają się na takich aspektach jak: redukcja stresu i zarządzanie stresem, techniki relaksacyjne, techniki kontroli emocji w nagłych sytuacjach stresowych, rozwijanie kreatywności w miejscu pracy, umiejętne rozwiązywanie problemów, wypalenie zawodowe.

 

 

Warsztaty antystresowe - korzyści dla pracowników:

 

Nasze szkolenie antystresowe, przyniesie wiele pozytywnych korzyści dla Twoich pracowników. Zapisz się na konsultacje i sprawdź, co potrafi uczynić nasz program antystresowy.

  • Poprawa zdrowia psychicznego i fizycznego pracowników,
  • Umiejętność rozpoznawania przez źródeł stresu i czynników warunkujących jego występowanie,
  • Zwiększona zdolność logicznego myślenia,
  • Poprawa koncentracji,
  • Umiejętność wykorzystania nabytej wiedzy w sytuacjach stresowych.

 

Nasz program jest dopasowany do każdego użytkownika-zapraszamy na udział w warsztatach, nawet jeśli Warszawa nie jest Twoim mieejscem zamieszkania.

Warsztaty antystresowe - korzyści dla firmy:

Zajęcia antystresowe przynoszą korzyści nie tylko dla pracowników, ale także dla firmy.

  • Poprawa atmosfery panującej w firmie,
  • Lepsze postrzeganie przez pracowników swojego miejsca pracy,
  • Zwiększona produktywność oraz efektywność pracowników,
  • Większa stabilność emocjonalna pracowników,
  • Skuteczniejsze realizowanie zadań w zespole i zmniejszona ilość sytuacji konfliktowych pomiędzy pracownikami.

Warsztaty antystresowe są indywidualnie dopasowywane do Twoich pracowników, warunków w jakich pracują oraz sytuacji, z którymi muszą na co dzień się zmagać. Dzięki szkoleniu, uczestnicy zrozumieją jak ważne jest rozpoznawanie źródeł stresu i w jaki sposób mogą wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

Dowiedz się więcej