Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Test zdrowia

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Nasze rozwiązania dostosowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

W ramach benefitów, które oferujemy znajdziesz trzy rodzaje Programu Wellbeing. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnego benefitu dla Twojej firmy.

Narzędzie umożliwiające ocenę stanu zdrowia Twoją i Twojego zespołu, dzięki czemu poznasz realne potrzeby swoich pracowników.

Przy niskim nakładzie środków finansowych oraz stosunkowo małym zaangażowaniu, pozyskasz kompleksowe i statystyczne dane w postaci 15 stronicowego raportu o zdrowiu pracowników.

Poza zbiorczym raportem, każdy pracownik dostanie indywidualny feedback, z oceną stanu zdrowia w oparciu o 4 filary: odżywianie, aktywność fizyczna, zdrowie psychiczne i sen, wraz z konkretnymi wskazówkami i materiałami edukacyjnymi.

Diagnoza i rozwiązanie

Dzięki innowacyjnej metodzie testu, który uwzględnia parametry takie jak wiek czy BMI, jesteśmy w stanie doradzić konkretne rozwiązania, które odpowiedzą na potrzeby danej organizacji i pracownika.

Wierzymy, że tylko w taki sposób jesteśmy w stanie realnie i mierzalnie pomagać ludziom i organizacjom.

Zapoznaj się ze skróconą wersją testu i sprawdź, które elementy są Twoją mocną stroną, a nad którymi musisz jeszcze popracować.

Różnorodne materiały edukacyjne

Każdy pracownik po wypełnieniu testu otrzyma:

 • 3 wskazówki, które możesz zastosować już dziś i nie zajmą Ci więcej niż 10 minut.
 • 6 filmików z wypowiedziami ekspertów m.in:
  Darii Abramowicz – psycholożki Igi Świątek
  Mateusza Banaszkiewicza – psychologa biznesu
  Michała Wrzoska – doktora dietetyki i żywienia oraz autora książki “Projekt: Zdrowe życie”
 • 1 infografika przygotowana przez specjalistów Wellbeing.
 • 1 podcast na temat rozwoju osobistego.
 • 1 artykuł na podstawie badań takich podmiotów jak Harvard.

Korzyści

kompleksowa analiza

Dowiesz się czy twój dotychczasowy styl życia sprzyja zachowaniu dobrego samopoczucia oraz jakie trudności w obszarze zdrowia mają pracownicy Twojej firmy.

wiedza i wskazówki

Otrzymasz materiały edukacyjne zwiększające świadomość w temacie zdrowia oraz odpowiadające potrzebom Twoim i Twoich pracowników z konkretnymi wskazówkami do wdrożenia.

dopasowanie i dane

Mamy świadomość tego, że różne grupy zawodowe zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi, dlatego nasze rozwiązania dostosowane są do konkretnych potrzeb i bazują na danych statystycznych.

Dowiedz się więcej