Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Dlaczego warto?

Wystąpienie eksperta – jak to wygląda?

Wystąpienie eksperta, który opowie o zdrowym stylu życia, to klucz do pełnego zrozumienia potrzeb i nawyków pracowników Twojej firmy w zakresie zdrowia i dobrobytu. Dzięki tej wartościowej prelekcji, jesteśmy w stanie przekazać wiedzę o prawidłowej diecie, korzyściach aktywności fizycznej, zarządzaniu stresem oraz innych aspektach zdrowego stylu życia. Nasze spotkanie z ekspertem dostarcza konkretne, praktyczne porady, które nie tylko pomogą pracownikom poprawić ich jakość życia, ale także pozwolą na dostosowanie środowiska pracy do promowania zdrowia.

W ramach tej oferty, uznany specjalista w dziedzinie zdrowego stylu życia odwiedzi Twoją firmę, przeprowadzi inspirującą prezentację i odpowie na pytania pracowników. Dbając o zdrowie i dobrostan Twoich pracowników, inwestujesz w długoterminową kulturę zdrowia w Twoim zespole. Daj swoim pracownikom dostęp do wiedzy najwyższej klasy i doświadcz korzyści płynących z promowania zdrowego stylu życia w miejscu pracy.

Działania stacjonarne w Twojej firmie

Działania stacjonarne realizowane w siedzibie firmy, najbardziej angażują pracowników do korzystania z działań prozdrowotnych i są świetną okazją, aby nadać priorytet zdrowiu i szczęściu swoich pracowników poprzez różne aktywności.

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Dzięki wystąpieniu eksperta, pracownicy uzyskują cenną wiedzę i narzędzia do wprowadzenia zdrowych nawyków w codzienne życie, a firma ukazuje się jako miejsce, które stawia na rozwój i edukację swoich pracowników, promując równocześnie zdrowy styl życia i dobrostan jako kluczowe wartości w organizacji.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Zorganizuj wystąpienie eksperta w Twojej firmie na nasz koszt

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zorganizuj wystąpienie eksperta na nasz koszt.

01.

Wypełnij formularz

Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się
z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły oraz umówimy wizytę jednego z naszych cenionych prelegentów w Twojej firmie.

02.

Wystąpienie eksperta

Ekspert poprowadzi prelekcję na temat zdrowego stylu życia i 4 głównych filarów zdrowia: zdrowego odżywiania, regeneracji, aktywności fizycznej oraz zdrowiu mentalnym.

03.

Co potem?
Ciesz się zadowoleniem wśród Twojego zespołu!
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.