Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Dlaczego warto?

Platforma Wellbeing – czym jest?

Darmowe wideokonsultacje z wybranym specjalistą – psychologiem lub dietetykiem, to inicjatywa, mająca na celu wsparcie zdrowia i dobrostanu pracowników Twojej firmy. Te indywidualne sesje online stanowią doskonałą okazję do zadbania o zdrowie psychiczne i fizyczne zespołu, pozwalając na skorzystanie z profesjonalnej wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

W ramach tej oferty, pracownicy mają możliwość skorzystania z indywidualnych, dostosowanych do ich potrzeb konsultacji, które pomogą zidentyfikować potencjalne problemy zdrowotne, dostarczyć spersonalizowanych rekomendacji i zbudować ścieżkę do lepszego samopoczucia i zdrowia. Sesje odbywają się w komfortowych, wirtualnych warunkach, umożliwiając dostęp do specjalistycznej opieki bez konieczności opuszczania miejsca pracy lub domu.

Wellbeing w Twojej firmie

Zainwestuj w zdrowie Twoich pracowników, zapewniając im dostęp do darmowych wideokonsultacji z wybranym specjalistą.

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Dzięki tej usłudze, Twoja firma nie tylko zbuduje pozytywny wizerunek pracodawcy dbającego o dobrostan swojego zespołu, ale także zyska bardziej zmotywowanych, produktywnych i zadowolonych pracowników. Doświadcz korzyści płynących z holistycznego podejścia do zdrowia i wprowadź innowacyjne rozwiązania wellbeing w swoim przedsiębiorstwie.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Wideokonsultacje
w Twojej firmie za darmo

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zorganizuj wideokonsultacje dla Twoich pracowników zupełnie za darmo.

01.

Wypełnij formularz
Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.
02.

Wideokonsultacje
Nasz specjalista przeprowadzi indywidualne konsultacje dla pracowników, którzy wykażą chęci.03.

Co potem?

Ciesz się zadowoleniem i dobrym zdrowiem wśród członków Twojego zespołu!
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.