Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Dlaczego warto?

Webinar na temat filarów zdrowego stylu życia
– czym jest?

Webinar dla pracowników na temat filarów zdrowego stylu życia ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i zwiększenie świadomości na temat dobrostanu w miejscu pracy. Celem tego webianru jest przekazanie pracownikom wiedzy i narzędzi niezbędnych do budowania zdrowych nawyków i zbalansowanego trybu życia.

W ramach webinaru, jeden z naszych ekspertów zdrowia przedstawi kluczowe informacje na temat zbilansowanej diety, regularnej aktywności fizycznej, zarządzania stresem oraz dbałości o zdrowy sen i regenerację. Pracownicy będą mieli okazję zadawać pytania, uczestniczyć w dyskusjach i otrzymać spersonalizowane rekomendacje, które pomogą im wdrożyć zdobyte informacje w praktyce codziennej.

Wellbeing w Twojej firmie

Zainwestuj w zdrowie Twoich pracowników, zapewniając im dostęp do ciekawego webinaru na temat profilaktyki zdrowia. Doświadcz korzyści płynących z wprowadzania kultury wellbeing w miejscu pracy.

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Inwestując w edukację pracowników na temat zdrowego stylu życia, Twoja firma nie tylko przyczyni się do zwiększenia dobrostanu i satysfakcji zespołu, ale także zyska bardziej zaangażowanych, wydajnych i zadowolonych pracowników.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Webinar
w Twojej firmie za darmo

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zorganizuj webinar dla Twoich pracowników zupełnie za darmo.

01.

Wypełnij formularz
Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.


02.

Webinar

Nasz specjalista przeprowadzi inspirujący webinar na temat filarów zdrowego stylu życia i zachęci pracowników do dbania o swoje zdrowie.03.

Co potem?
Ciesz się zadowoleniem i dobrym zdrowiem wśród członków Twojego zespołu! I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.