Darmowe Szkolenie dla Zarządu
"Jak Synergia Wpływu Wellbeing Kształtuje
Kluczowe KPI Biznesowe"

Dlaczego warto?

Szkolenie zarządu – czym jest?

Darmowe Szkolenie dla Zarządu pod tytułem „Jak Synergia Wpływu Wellbeing Kształtuje Kluczowe KPI Biznesowe” to inicjatywa, mająca na celu uświadomienie kierownictwu firmy, jak znaczący wpływ na kluczowe wskaźniki efektywności biznesowej ma dobrostan pracowników. Poprzez głęboką analizę i praktyczne case studies, eksperci z naszego zespołu pomogą zidentyfikować potencjalne obszary do wprowadzenia strategii wellbeing i pokazują, jak zdrowie pracowników przekłada się na długoterminowy sukces przedsiębiorstwa.

W ramach tej oferty, specjaliści z naszego zespołu poprowadzą szkolenie w Twojej firmie, dostarczając wartościowych insightów i narzędzi niezbędnych do rozwoju kultury organizacyjnej, w której zdrowie i dobrostan są traktowane jako priorytet. Dzięki temu szkoleniu, Twoja firma będzie mogła maksymalizować korzyści płynące z synergii wpływu wellbeing i skutecznie kształtować kluczowe wskaźniki efektywności biznesowej.

Wellbeing w Twojej firmie

Zainwestuj w wiedzę i kompetencje Twojego zespołu zarządzającego, zapewniając im dostęp do najnowszych badań i trendów w dziedzinie wellbeing.

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Dbanie o profilaktykę zdrowia pracowników może pomóc zwiększyć produktywność i koncentrację w zespole, zredukować stres i napięcia, które są codziennym towarzyszem w biurowym środowisku, oraz zbudować pozytywny wizerunkek firmy, która dba o swoich pracowników.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Szkolenie zarządu
w Twojej firmie za darmo

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zorganizuj szkolenie zarządu za darmo.

01.

Wypełnij formularz
Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.02.

Szkolenie online
Nasz strateg programów wellbeingowych dla firm przeprowadzi szkolenie dla Twojego zarządu, na którym m.in. wytłumaczy, jak dbanie o zdrowie zespołu wpływa na KPI.

03.

Co potem?
Zbuduj efektywną strategię profilaktyki zdrowia w swojej firmie.
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.