Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Dlaczego warto?

Sesja relaksacji VR – jak to wygląda?

“Sesje relaksacji przy użyciu okularów do sztucznej rzeczywistości (VR) to nowoczesne podejście do poprawy samopoczucia pracowników Twojej firmy. Dzięki tej zaawansowanej technologii, uczestnicy są w stanie zanurzyć się w świecie, który sprzyjaja odprężeniu, redukując stres i napięcie po intensywnym dniu pracy. Nasza usługa VR dostarcza unikalnych doświadczeń, które nie tylko pomagają naładować energię i poprawić koncentrację pracowników, ale także stymulują kreatywność i innowacyjność.

W ramach tej oferty, specjaliści z naszego zespołu odwiedzą Twoją firmę, przygotują specjalne stanowisko z okularami VR i poprowadzą sesje relaksacyjne w komfortowych warunkach. Inwestując w dobrostan psychiczny Twoich pracowników, przyczyniasz się do podniesienia ich efektywności i zaangażowania. Zapewnij swoim pracownikom nowatorskie doświadczenie relaksu dzięki technologii VR na nasz koszt i odkryj korzyści płynące z tego innowacyjnego podejścia do dbałości o zdrowie psychiczne.

Działania stacjonarne w Twojej firmie

Działania stacjonarne realizowane w siedzibie firmy, najbardziej angażują pracowników do korzystania z działań prozdrowotnych i są świetną okazją, aby nadać priorytet zdrowiu i szczęściu swoich pracowników poprzez różne aktywności.

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Dzięki sesji relaksacji VR przeniesiesz swój zespół w inny świat, gdzie mogą się zrelaksować i odciąć od codziennych stresów. Pokaż, że Twoja firma idzie z duchem czasu i inwestuje w nowe technologie oraz dba o dobre samopoczucie pracowników.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Zorganizuj sesję relaksacji VR w Twojej firmie na nasz koszt

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zorganizuj sesję relaksacji VR dla swoich pracowników.

01.

Wypełnij formularz

Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się
z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły oraz umówimy naszego specjalistę w Twojej firmie.

02.

Wirtualna rzeczywistość

Specjalista poprowadzi sesję relaksacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji dla kilku pracowników, pomagając im się odprężyć i poprawić produktywność w trakcie pracy.

03.

Co potem?
Ciesz się zadowoleniem wśród Twojego zespołu!
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.