Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Dlaczego warto?

Sesja Ruchowa Przy Biurku – jak to wygląda?

Sesje ruchowe przy biurku to dobre rozwiązanie, aby zadbać o kondycję fizyczną i zdrowie Twoich pracowników podczas pracy. Krótkie, ale intensywne ćwiczenia pomagają zredukować napięcia mięśniowe, poprawiają krążenie i zwiększają koncentrację, co bezpośrednio wpływa na produktywność. Zrozumienie, jak ważna jest regularna aktywność, nawet w siedzącym trybie pracy, może zmienić perspektywę i zachęcić do zdrowszego stylu życia.

W ramach tej oferty, wykwalifikowani trenerzy z naszego zespołu przyjadą do Twojej firmy, przeprowadzą sesje ruchowe dostosowane do biurowego środowiska i dostarczą wskazówki dotyczące samodzielnych ćwiczeń. Inwestując w dobrostan swoich pracowników, zyskujesz zadowolony i energiczny zespół, gotowy stawić czoła codziennym wyzwaniom. Zachęć swoich pracowników do aktywnego stylu życia w miejscu pracy na nasz koszt i zobacz, jak ruch wpływa na pozytywną atmosferę w biurze.

Działania stacjonarne w Twojej firmie

Działania stacjonarne realizowane w siedzibie firmy, najbardziej angażują pracowników do korzystania z działań prozdrowotnych i są świetną okazją, aby nadać priorytet zdrowiu i szczęściu swoich pracowników poprzez różne aktywności.

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Dzięki sesjom ruchowym przy biurku, pracownicy mają okazję przeciwdziałać dolegliwościom wynikającym z długotrwałego siedzenia i monotonicznej pracy. Firma staje się miejscem, które nie tylko ceni wysoką produktywność, ale także promuje aktywny i zdrowy tryb życia w biurowym środowisku.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Zorganizuj sesje ruchowe przy biurku w Twojej firmie na nasz koszt

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zorganizuj sesję ruchową przy biurku na nasz koszt.

01.

Wypełnij formularz

Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się
z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły oraz umówimy wizytę jednego z naszych profesjonalnych trenerów w Twojej firmie.

02.

Sesja ruchowa przy biurku
Trener przedstawi serię ćwiczeń rozciągających, które można wykonywać przy biurku, wpływając na poprawę zdrowia i samopoczucia Twojego zespołu.


03.

Co potem?
Ciesz się zadowoleniem i relaksem wśród Twojego zespołu!
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.