Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Twoja droga do skutecznego odchudzania zaczyna się tutaj!

Czym jest program Schudnij15?

Otrzymaj wsparcie ekspertów odchudzania oraz dostęp do aplikacji mobilnej wspierającej zdrowy styl życia. Śledź nawyki, otrzymuj powiadomienia i korzystaj z narzędzi edukacyjnych, aby łatwiej wprowadzać zdrowe rutyny

Jeśli temat liczenia kalorii, godzin spędzonych w kuchni i ciągłej frustracji jest ci znany, program Schudnij15 będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasz autorski program oparty jest na zmianie nawyków żywieniowych oraz edukacji zdrowotnej, przy wsparciu zespołu lekarzy, dietetyków klinicznych oraz twojego mentora.

Odzyskaj kontrolę nad swoim ciałem! Utrata wagi jest przytłaczająca. Nasz program realizowany jest przy pełnym wsparciu ekspertów, dzięki czemu bez presji i chaosu osiągniesz zamierzone i długotrwałe efekty.

Mentoring:

Otrzymaj wsparcie 1:1 od naszych ekspertów, aby na dobre odmienić Twoje nawyki żywieniowe. Niezależnie od tego, gdzie jesteś i kiedy potrzebujesz porady, Twój mentor jest zawsze na czacie, gotowy wspierać Cię na każdym kroku.

Codzienne
mini-wyzwania:

Każdego dnia będziesz realizować małe, ale skuteczne zadania, które stopniowo zaprowadzą Cię do wymarzonego celu. To proste kroki, które składają się na wielką zmianę.

Wsparcie społeczności:

Wsparcie społeczności: Dołącz do społeczności osób o podobnych aspiracjach i wyzwaniach. Wymieniaj się doświadczeniami, ciesz się wzajemnym wsparciem i celebrowaniem razem sukcesów.

Edukacja bez stresu:

Ucz się o zdrowym odżywianiu i stylu. Nasz program kładzie nacisk na wiedzę, która wprowadzi trwałe zmiany w Twoim życiu.

Codzienne zadania:

Każdego dnia otrzymasz nowe zadanie skupione na budowaniu pozytywnych nawyków żywieniowych. To małe kroki, które prowadzą do wielkiej zmiany.

Osobiste notatki i karta zdrowia:

W aplikacji znajdziesz specjalną przestrzeń, gdzie Ty, Twój mentor, lekarz i dietetyk możecie wspólnie tworzyć notatki i zarządzać Twoją kartą medyczną, co pozwala na jeszcze lepszą personalizację Twojej ścieżki zdrowia.

Bogata biblioteka wiedzy:

Masz dostęp do setek artykułów i filmów wideo, które w przystępny sposób wyjaśnią Ci, jak wprowadzać i utrzymywać zdrowe nawyki. Wszystko to, abyś mógł głębiej zrozumieć i skuteczniej wdrażać zmiany w swoim życiu.

Wsparcie na wyciągnięcie ręki:

Czatuj z Twoim mentorem i korzystaj z nieustającego wsparcia - jesteśmy dostępni dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy masz pytanie, czy potrzebujesz motywacji, zawsze jesteśmy tu, aby pomóc.

Marysia-Kruczek

Maria Sekułowicz

Specjalizacja: finanse, bankowość, IT

lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem

Dlaczego nie mogę zacząć programu bez konsultacji?​

Każda podróż odchudzania jest unikalna, tak jak unikalne są potrzeby Twojego organizmu. Aby zapewnić Ci najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy plan działania, chcemy dokładnie zrozumieć Twój stan zdrowia oraz indywidualne cele. Tylko w ten sposób możemy dostosować nasz program tak, aby wspierał Cię w najbardziej optymalny sposób.

Aby przejść kwalifikację umów się na spotkanie:

Metoda Schudnij15 to:

Aktywuj swoją subskrypcję

Gdy tylko spełnisz warunki kwalifikacyjne, jeden z naszych dietetyków nie tylko przeprowadzi Cię przez proces instalacji aplikacji, ale także zaplanuje Twoje pierwsze spotkania z dietetykiem i lekarzem. Z niecierpliwością oczekujemy momentu, kiedy będziemy mogli wspólnie pracować nad osiągnięciem Twojej wymarzonej sylwetki!

Realizuj cele pod okiem doświadczonych specjalistów, osiągnij swój wymarzony cel oraz odzyskaj zdrowie.

Dowiedz się więcej