Power meeting

15-minutowa sesja ćwiczeń przy stanowisku pracy + 5-minutowe Q&A ze specjalistą

Czy wiesz, że stres jest potrzebny każdemu z nas? Pomyśl jak ogromną korzyścią dla Twojej organizacji byłoby nauczenie członków zespołu jak zapanować nad stresem i złymi emocjami.

Power Meeting

15-minutowa sesja ćwiczeń przy stanowisku pracy, które przynoszą ulgę kręgosłupowi i wzmacniają ogólną kondycję fizyczną. Ćwiczenia dają zastrzyk energii i poprawiają produktywność Twoich pracowników.

Po ćwiczeniach ma miejsce krótka edukacja z możliwością zadawania pytań prowadzącemu.

Power Meeting stacjonarnie

Zajęcia w formie stacjonarnej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zespołów pracujących w biurze czy hali produkcyjnej.

Spotkania stacjonarne gwarantują wysoki poziom zaangażowania pracowników. Zajęcia odbywają się w biurze, do którego przyjeżdża jeden z naszych specjalistów.

Specjalista przez kilka godzin prowadzi zajęcia dla małych grup pracowników. Zajęcia mogą odbywać się w biurach lub w innej dostosowanej do tego przestrzeni. Podczas zajęć każdy z pracowników może zadawać pytania oraz upewnić się, że właśnie wykonuje każde z ćwiczeń.

Power Meeting online

Power Meeting online to zajęcia dostosowane do potrzeb osób pracujących z domu. Korzystają z niego także firmy, które nie chcą tracić biurowego czasu.

Zajęcia są prowadzone przy użyciu platform do nawiązywania audio i video połączeń. Każdy z uczestników wykonuje ćwiczenia w swojej osobistej przestrzeni, przyglądając się ćwiczeniom wykonywanym przez specjalistę.

W czasie sesji każdy z uczestników może na bieżąco zadawać pytania.

Korzyści Power Meeting

Produktywność

Poprawa produktywności w drugiej połowie dnia

Energia

Zastrzyk energii na około 2 godziny

Pamięć i kreatywność

Krótka aktywność fizyczna wspomaga pamięć i pobudza kreatywność.

Zdrowie fizyczne

Wzmocnienie kręgosłupa i ogólnej kondycji fizycznej

Zdrowie mentalne

Redukcja stresu i poprawa samopoczucia

Performance

Poprawa wyników pracy pracowników

Dowiedz się więcej