Szybciej osiągaj swoje cele

dzięki współpracy z Osobistym Asystentem Zdrowia
0 %
osób deklaruje poprawę jakości swojego życia
0 %
osób skutecznie utrwala swoje zdrowe nawyki
0 %
osób zauważa zmianę w kwestii radzenia sobie ze stresem

Osobisty Asystent Zdrowia codziennie wspiera Cię w Twoich zdrowych wyborach. Bez stresu i oceniania.

Osobisty Asystent Zdrowia codziennie wspiera Cię w Twoich zdrowych wyborach. Bez stresu i oceniania.

My dajemy wsparcie

Jesteś w ciągłym kontakcie ze swoim Asystentem Zdrowia, który udziela Ci wskazówek i motywuje do działania. Bez presji.

Ty określasz cel

Niezależnie nad jakim obszarem chcesz pracować: zbilansowana dieta, systematyczna aktywność fizyczna, lepszy sen czy zarządzanie stresem.
Pomożemy Ci.

Razem zmieniamy życie

Nowe, zdrowe nawyki stopniowo wdrażamy, a stare i niechciane eliminujemy. Konsekwentnie.

Opinie użytkowników

→ Przez 14 dni otrzymujesz dostęp do aplikacji za darmo. Po okresie próbnym koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 49 zł miesięcznie, dzięki której dostajesz dostęp do specjalistów z różnych dziedzin, m.in. psychologa, dietetyka, fizjoterapeutę czy lekarza. Dodatkowo masz stałe wsparcie Osobistego Asystenta Zdrowia.

→ Współpracujemy z dietetykami, fizjoterapeutami, terapeutami, psychologami, lekarzami, farmaceutami, trenerami oraz coachami. To pełen zakres opieki zdrowotnej i wsparcia, z którego możesz korzystać w każdym momencie.

→ Osobisty Asystent Zdrowia to Twoje wsparcie w dążeniu do zdrowszego życia poprzez regularne i konsekwentne budowanie nawyków. Dzięki niemu możesz lepiej zrozumieć swoje potrzeby zdrowotne i podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące swojego stylu życia. Nie jest to sztuczna inteligencja lecz specjalista ds. zdrowia i budowania zdrowych nawyków. Realna osoba, która pomoże Ci zadbać o siebie. 

  • Budujemy nawyki 3x szybciej niż klasyczne podejścia: Dzięki wsparciu naszego zespołu specjalistów, Twój rozwój osobisty idzie trzy razy szybciej. 
  • Posiadamy 14 lat doświadczenia: We współpracy z międzynarodowymi ekspertami, stworzyliśmy programy oparte o badania naukowe i nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, i pacjentami. 
  • Wszyscy specjaliści w jednym miejscu: Współpracujemy z dietetykami, fizjoterapeutami, terapeutami, psychologami, lekarzami, farmaceutami, trenerami oraz coachami. To pełen zakres opieki zdrowotnej i wsparcia, z którego możesz korzystać w każdym momencie.
  • Dostęp do wydarzeń z ekspertami: Rozwijaj swoją wiedzę i umiejętności – bierz udział w wydarzeniach prowadzonych przez naszych ekspertów.
  • Materiały edukacyjne: Nasza platforma oferuje bogactwo materiałów edukacyjnych, które pomogą Ci osiągnąć cele i poszerzać wiedzę.
  • Indywidualny plan żywieniowy: Dietetyk dostosuje plan żywieniowy do Twoich potrzeb i celów, zapewniając Ci zdrową i smaczną drogę do osiągnięcia zdrowia i wymarzonej sylwetki.
  • Diagnostyka z lekarzem: Nie musisz obawiać się problemów zdrowotnych – nasz lekarz jest zawsze dostępny, aby Ci pomóc.
  • Zniżka na badania “U Pacjenta” – 25%: Zdrowie to Twoja największa inwestycja. Oferujemy Ci 25% zniżki na badania, abyś mógł monitorować swoje wyniki w przystępnej cenie.