Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Mindful Meeting

15 minutowa sesja jogi, którą Twoi pracownicy mogą wykonać w przerwie od pracy.

Dzięki połączeniu jogi dla początkujących, ćwiczeń uważności oraz technik relaksacji Twoim pracownikom uda się obniżyć stres i rozluźnić mięśnie.

Joga dla pracowników biurowych

Mindful Meeting stacjonarnie

Zajęcia w formie stacjonarnej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zespołów pracujących w biurze czy hali produkcyjnej. Spotkania stacjonarne gwarantują wysoki poziom zaangażowania pracowników.

Zajęcia odbywają się w biurze, do którego przyjeżdża jeden z naszych specjalistów. Specjalista przez kilka godzin prowadzi zajęcia jogi dla małych grup pracowników.

Zajęcia mogą odbywać się w biurach lub w innej dostosowanej do tego przestrzeni. Podczas zajęć każdy z pracowników może zadawać pytania oraz upewnić się, że właśnie wykonuje każde z ćwiczeń.

Mindful meeting online

Mindful Meeting online to zajęcia dostosowane do potrzeb osób pracujących z domu. Korzystają z niego także firmy, które nie chcą tracić biurowego czasu.

Sesja jogi jest prowadzona przy użyciu platform do nawiązywania audio i video połączeń. Każdy z uczestników wykonuje ćwiczenia w swojej osobistej przestrzeni, przyglądając się ćwiczeniom wykonywanym przez specjalistę. W czasie sesji każdy z uczestników może na bieżąco zadawać pytania.

Joga online dla pracowników biurowych

Korzyści Mindful Meeting

Produktywność

Zwiększona produktywność.

Regeneracja

Poprawa regeneracji i jakości snu.

Pamięć i kreatywność

Lepsza pamięć i pobudzona kreatywność.

Zdrowie fizyczne

Wzmocnienie kręgosłupa i ogólnej kondycji fizycznej

Zdrowie mentalne

Obniżenie poziomu stresu

Performance

Poprawa wyników pracy pracowników

Dowiedz się więcej