Masaże biurowe
w Twojej firmie na nasz koszt!

Dlaczego warto?

Masaż biurowy – jak to wygląda?

20-minutowe sesje masażu to nie tylko chwila relaksu, ale przede wszystkim profesjonalne podejście do dbałości o zdrowie Twoich pracowników. Podczas sesji nasz doświadczony masażysta kieruje swoją uwagę na te partie ciała, które najbardziej narażone są na mikrourazy i przewlekłe napięcia, będące efektem codziennej pracy. Dzięki dogłębnej analizie charakteru pracy oraz specyfiki obowiązków danego pracownika, masaż jest precyzyjnie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto zainwestować w zdrowie swojego zespołu? Bo to inwestycja, która procentuje zadowoleniem, wydajnością i lojalnością pracowników. Skorzystaj z naszej specjalnej oferty, w ramach której do Twojego biura przyjedzie jeden z naszych specjalistów, aby zadbać o komfort i dobrostan kilkunastu Twoich pracowników. Niech Twoi pracownicy poczują, że dbasz o nich nie tylko jako o profesjonalistów, ale przede wszystkim jako o ludzi.

Działania stacjonarne w Twojej firmie

Działania stacjonarne realizowane w siedzibie firmy, najbardziej angażują pracowników do korzystania z działań prozdrowotnych i są świetną okazją, aby nadać priorytet zdrowiu i szczęściu swoich pracowników poprzez różne aktywności.

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Krótka przerwa w pracy w formie masaży biurowych zwiększa produktywność i koncentracji w zespole, redukuje stres i napięcia, które są codziennym towarzyszem w biurowym środowisku, oraz buduje pozytywny wizerunkek firmy, która dba o swoich pracowników.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Zorganizuj masaże biurowe w Twojej firmie na nasz koszt

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i wypróbuj masaże biurowe za darmo.

01.

Wypełnij formularz
Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły oraz umówimy wizytę naszego profesjonalnego masażysty w Twojej firmie.


02.

Masaż w Twojej firmie

Masażysta przyjedzie w wyznaczonym terminie i przeprowadzi sesje masażu
dla 9 pracowników.


03.

Co potem?
Ciesz się zadowoleniem i relaksem wśród Twojego zespołu!
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.


*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.