Darmowa Diagnostyka
- Badanie Krwi dla Twojego Zespołu!

Dlaczego warto?

Badania krwi – jak to wygląda?

Diagnostyka poprzez badanie krwi to klucz do pełnego zrozumienia zdrowia pracowników Twojej firmy. Dzięki tej głębokiej analizie, jesteśmy w stanie zidentyfikować nierównowagi, potencjalne ryzyka i wczesne objawy różnych schorzeń. Nasza usługa badania krwi dostarcza precyzyjnych, indywidualnych wyników, które nie tylko informują o stanie zdrowia pracowników, ale także pozwalają na dostosowanie działań profilaktycznych oraz wskazują na potencjalne potrzeby interwencyjne.

W ramach tej oferty, specjaliści z naszego zespołu odwiedzą Twoją firmę, przeprowadzą badania w komfortowych warunkach i dostarczą szczegółowe raporty. Dbając o zdrowie Twoich pracowników, inwestujesz w długoterminowe dobrobyt i produktywność całego zespołu. Zapewnij swoim pracownikom najlepszą opiekę medyczną na nasz koszt i doświadcz korzyści płynących z zaawansowanej diagnostyki.

Działania stacjonarne w Twojej firmie

Działania stacjonarne realizowane w siedzibie firmy, najbardziej angażują pracowników do korzystania z działań prozdrowotnych i są świetną okazją, aby nadać priorytet zdrowiu i szczęściu swoich pracowników poprzez różne aktywności.

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Dzięki przeprowadzaniu badań krwi w firmie, pracownicy mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne. Dzięki temu zwiększa się zaangażowanie pracowników poprzez dbałość o ich dobrostan, a firma jest miejscem, w którym promuje się zdrowy styl życia.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Zorganizuj diagnostyczne badania krwi w Twojej firmie na nasz koszt

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji darmowego badania krwi w firmie.

01.

Wypełnij formularz

Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się
z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły oraz umówimy wizytę naszej pielęgniarki w Twojej firmie.

02.

Diagnostyka w Twojej firmie
Pielęgniarka odwiedzi Twoją firmę w wyznaczonym dniu, przeprowadzając badania krwi dla wybranych pracowników.


03.

Co potem?

Po kilku dniach pracownicy otrzymają wyniki, a Ty otrzymasz raport który pozwoli lepiej zrozumieć stan zdrowia Twojego zespołu.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.