Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Darmowy dostęp do innowacyjnego
Czujnika Zdrowia dla Twojego zespołu!

Dlaczego warto?

Czujnik Zdrowia – czym jest?

Czujnik Zdrowia to innowacyjna technologia w formie naklejki z czipem, zaprojektowana z myślą o maksymalizacji korzyści zdrowotnych dla Twoich pracowników. Można go łatwo umieścić w różnych, łatwo dostępnych miejscach w firmie, co ułatwia pracownikom korzystanie z bogatej oferty aktywności zdrowotnych.

Kiedy pracownik zbliży swój telefon do czujnika, automatycznie otworzy mu się dedykowana strona internetowa. To właśnie tam znajdą się wszystkie przygotowane przez nas aktywności, informacje i zasoby, które pomogą w dbaniu o zdrowie i samopoczucie. Dzięki temu rozwiązaniu, korzystanie z benefitów zdrowotnych staje się prostsze i bardziej intuicyjne, co skutkuje ponad dwukrotnym wzrostem ich wykorzystania.

Wellbeing w Twojej firmie

Zainwestuj w zdrowie Twoich pracowników, zapewniając im dostęp do Czujnika Zdrowia. Odkryj korzyści płynące z korzystania z Czujnika Zdrowia i pozwól swojemu zespołowi na osiągnięcie pełni dobrostanu!

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Dzięki tej usłudze, Twoja firma nie tylko zbuduje pozytywny wizerunek pracodawcy dbającego o dobrostan swojego zespołu, ale także zyska bardziej zmotywowanych, produktywnych i zadowolonych pracowników. Doświadcz korzyści płynących z holistycznego podejścia do zdrowia i wprowadź innowacyjne rozwiązania wellbeing w swoim przedsiębiorstwie.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Czujnik Zdrowia dla Twoich pracowników za darmo

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i daj możliwość swoim pracownikom zadbać o swoje zdrowie.

01.

Wypełnij formularz
Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.02.

Czujnik Zdrowia

Pracownicy po przybliżeniu telefonu do czujnika mają dostęp do różnych działań profilaktyki zdrowia m.in. webinarów, chatu ze specjalistą czy treści edukacyjnych.

03.

Co potem?

Ciesz się zadowoleniem i dobrym zdrowiem wśród członków Twojego zespołu!
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.