Prezentacja rozwiązania

Zapisz się na bezpłatne konsultacje 1 na 1, w trakcie których opracujemy dla Twojej firmy mierzalną strategię, wyznaczymy KPI, oraz wyliczymy zwrot z inwestycji, który osiągnie firma dzięki wdrożeniu działań profilaktyki zdrowia. Spotkanie poprowadzi Paula Hapel.
Prowadząca:
Paula Hapel

Zapisz się na indywidualne bezpłatne konsultacje online

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność
i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Skorzystaj z konsultacji i znajdź najlepszy pakiet benefitów dla Twojej firmy.

01.

Wybierz termin konsultacji

Z kalendarza poniżej wybierz odpowiedni dla Ciebie termin, oraz godzinę spotkania. W formularzu zaznacz, który problem lub usprawnienie jest dla Ciebie najbardziej istotne. Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie spotkania.

02.

Jak wygląda spotkanie?

Spotkanie odbywa się (jak? – telefon, online) i trwa od 15 do 30 minut. W trakcie spotkania opracujemy dla Ciebie indywidualną mierzalną strategię, wyznaczymy KPI do osiągnięcia w określonym czasie oraz wyliczymy wzrost z inwestycji.

03.

Co potem?

Gdy będą Państwo zainteresowani wdrożeniem benefitów, oraz strategii wellbeing do organizacji lub uzupełnieniem ekosystemu obecnego, zaprosimy na spotkanie pełne , gdzie rozpoczniemy personalizację programu pod Państwa indywidualne możliwości i wymagania przy każdym budżecie.

01.

Wybierz termin konsultacji
Z kalendarza poniżej wybierz odpowiedni dla Ciebie termin, oraz godzinę spotkania. W formularzu zaznacz, który problem lub usprawnienie jest dla Ciebie najbardziej istotne. Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie spotkania.





02.

Jak wygląda spotkanie?

Spotkanie odbywa się online poprzez Teams i trwa od 15 do 30 minut. W trakcie spotkania opracujemy dla Ciebie indywidualną mierzalną strategię, wyznaczymy KPI do osiągnięcia w określonym czasie oraz wyliczymy wzrost z inwestycji.

 

03.

Co potem?

Gdy będą Państwo zainteresowani wdrożeniem benefitów, oraz strategii wellbeing do organizacji lub uzupełnieniem obecnego ekosystemu, zaprosimy na kolejne spotkanie, gdzie rozpoczniemy personalizację programu pod Państwa indywidualne możliwości i wymagania przy każdym budżecie.

ZAANGAŻOWANIE

Jak skutecznie angażować zespoły o różnych specjalizacjach (top 7 wskazówek).

MIERZALNOŚĆ

Jak rzetelnie zmierzyć rzeczywisty poziom zdrowia w Twoim zespole i wykryć zagrożenia na wczesnym etapie.

BŁĘDY

Jakich błędów należy uniknać w audytach i ankietach badań zdrowia i czym one skutkują.

KPI

na jakie KPI biznesowe można wpłynąć programem wellbeing w Twojej firmie

KOSZTY

Jakie są koszty programów w firmach w zależności od wielkości zespołu.

EFEKTYWNOŚĆ

Jakie usługi prozdrowotne nie osiągają prognozowanych wyników mimo dobrego PR i trendów.

ZARZĄDZANIE

Dlaczego zarządzanie i mierzenie procesów jest tak kluczowe na rynku Polskim.

COVID-19

Jakie są skuteczne metody profilaktyki COVID-19 w miejscach pracy.


BENCHMARK

Jak nasi klienci np. BNP Paribas, Orange, PWC wprowadzają programy wellbeingowe do swoich ekosystemów prac.

Dowiedz się więcej

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.