Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Darmowy dostęp dla Twoich pracowników
do Osobistego Asystenta Zdrowia

Dlaczego warto?

Osobisty Asystent Zdrowia – czym jest?

Osobisty Asystent Zdrowia w ramach aplikacji Health Nation to innowacyjne rozwiązanie, które każdemu pracownikowi oferuje indywidualne wsparcie w dążeniu do zdrowszego stylu życia. Dzięki tej funkcji, każdy z zespołu ma możliwość pracy nad wybranym obszarem zdrowia – czy to zbilansowaną dietą, regularną aktywnością fizyczną, poprawą jakości snu, czy skutecznym zarządzaniem stresem.

Osobisty Asystent Zdrowia jest dostępny każdego dnia, dostarczając motywacji, praktycznych porad i indywidualnych rekomendacji, które pomagają pracownikom budować zdrowe nawyki i osiągać założone cele zdrowotne. Korzystanie z asystenta to krok ku lepszemu samopoczuciu, zwiększonej produktywności i ogólnemu dobrobytowi.

Wellbeing w Twojej firmie

Zainwestuj w zdrowie Twoich pracowników, zapewniając im dostęp do Osobistego Asystenta Zdrowia. Odkryj korzyści płynące z codziennego wsparcia Osobistego Asystenta Zdrowia i pozwól swojemu zespołowi na osiągnięcie pełni zdrowia i dobrostanu!

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Inwestując w dostęp do Osobistego Asystenta Zdrowia dla swoich pracowników, firma pokazuje, że zdrowie zespołu jest dla niej priorytetem. To nie tylko buduje pozytywny wizerunek pracodawcy, ale także przyczynia się do zwiększenia satysfakcji i zaangażowania pracowników.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Osobisty Asystent Zdrowia
dla Twoich pracowników
za darmo

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i daj możliwość swoim pracownikom zadbać o swoje zdrowie.

01.

Wypełnij formularz
Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.
02.

Osobisty Asystent Zdrowia

W naszej autorskiej aplikacji Health Nation każdy z pracowników ma swojego Osobistego Asystenta Zdrowia, który codziennie wspiera ich na drodze budowania zdrowych nawyków.

03.

Co potem?
Ciesz się zadowoleniem i dobrym zdrowiem wśród członków Twojego zespołu!
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.