Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Eventy wellness dla pracowników

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zapewniają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji. Dowiedz się więcej na temat realizowanych przez nas działań w ramach Dnia Zdrowia.

Eventy z Wellbeing Polska - Stacjonarnie w Twojej firmie, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Eventy stacjonarne

Są doskonałą okazją, aby przypomnieć swoim pracownikom, jak ważne jest zdrowie fizyczne i równowaga psychiczna. Eventy prozdrowotne to również wyjątkowa atmosfera, dzięki której Twoi pracownicy poczują się docenieni.

Eventy z Wellbeing Polska

Podczas eventów dla pracowników realizowane są różnego rodzaju usługi m.in. warsztaty, masaże czy konsultacje ze specjalistami, oraz serwowane są zdrowe przekąski i napoje.

Eventy dla pracowników pozwolą poprawić poziom zdrowia Twoich pracowników oraz przyczynią się do poprawy Twojej opinii wśród pracowników.

Twoje eventy prozdrowotne nie muszą mieć zawsze takiej samej formy- możesz je urozmaicać według własnych preferencji i potrzeb pracowników.

Wciąż zastanawiasz się nad zorganizowaniem takiego eventu dla pracowników? NIe zwlekaj dłużej. Event wellness to coś, na co Twoi pracownicy czekają od dawna.

Jak to wygląda?

Eventy realizowane są w siedzibie Twojej firmy. W biurze lub na hali produkcyjnej tworzone są specjalne strefy, w których pracownicy będą mogli spotkać się z wybranym specjalistą, wziąć udział w sesji jogi, zrelaksować się podczas masażu, czy też nauczyć się czegoś nowego na warsztatach. Jest to doskonały przykład eventów prozdrowotnych, za które Twoi pracownicy Ci podziękują.

Usługi w ramach prowadzonych przez nas wydarzeń są dobierane do grupy docelowej oraz charakteru pracy pracowników. 

Eventy wellness

Na zajęciach wykorzystujemy wiele nowoczesnych rozwiązań takich jak gogle wirtualnej rzeczywistości, w raz ze specjalnym oprogramowaniem do ćwiczeń mindfulness. Event wellness to idealny przykład docenienia swojego zespołu.

Zapisz się i sam się przekonaj, jak wiele możesz osiągnąć dzięki eventom dla pracowników.

Eventy prozdrowotne to rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Przykłady usług realizowanych podczas eventów:

  • diagnostyka FMS – test sprawności fizycznej,
  • test kondycji,
  • pomiary biometryczne składu ciała i konsultacje z dietetykiem,
  • pomiary współczynnika koncentracji,
  • virtual reality mindfulness,
  • indywidualne konsultacje ze specjalista,
  • mindful meeting,
  • power meeting,
  • masaże w biurze,
  • warsztaty.

Jakiego rodzaju event wellness Cię interesuje? Skromny, czy rozbudowany? Nie ma to dla nas znaczenia, bowiem organizujemy tego rodzaju eventy w różnych formach i jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania.

Dokonamy wszelkich starań, aby Twój event dla pracowników zachwycił Twój zespół i przyniósł zamierzone efekty. Daj nam szansę- zapisz się na konsultacje w celu uzyskania więcej informacji.

 

Eventy w formie stacjonarnej to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zespołów pracujących w biurze czy hali produkcyjnej.Jest to formuła, którą dopracowujemy od lat, dzięki czemu gwarantujemy najwyższy poziom zaangażowania.

Korzyści

ZAANGAŻOWANIE

Większe zaangażowanie pracowników w pracę i życie firmy

Urlopy

Mniejsza ilość urlopów zdrowotnych i zmniejszona rotacja pracowników

Samopoczucie

Poprawa ogólnego samopoczucia wśród pracowników

Więzi

Wzmocnienie więzi w firmie

Wizerunek

Budowanie przyjaznego wizerunku pracodawcy

Zdrowie

Zwiększona świadomość prozdrowotna

Dowiedz się więcej