Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Pakiet medyczny czy Wellbeing
Szukasz benefitu do swojej firmy, chcesz zadbać o zdrowie i samopoczucie swoich pracowników?
Poznaj Wellbeing i dowiedz się czym różni się od pakietu medycznego.

Pakiet wellbeing dla Twojej firmy

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS. Jeżeli szukasz benefitów wspierających zdrowie Twojego zespołu lub posiadasz w firmie pakiet medyczny i chcesz rozszerzyć bonusy dla swoich pracowników to dowiedz się dlaczego warto.

Pakiet medyczny

Pakiet wellbeing

Stan zdrowia:

Badania profilaktyczne

np. badania krwi, moczu, USG jamy brzusznej, mammografia, kolonoskopia, EKG, spirometria, badania wzroku i słuchu.

Audyt Zdrowia

to test pokazujący aktualny stan zdrowia pracowników. Test może być wykonany stacjonarnie pod okiem specjalisty podczas 30-minutowych konsultacji, lub online samodzielnie przez przez pracownika. Wraz z wynikiem testu pracownik otrzymuje informację o tym, które elementy są jego mocną stroną, a nad którymi należy jeszcze popracować. Dołączone wskazówki i triki pomogą nad nimi pracować.

Ocena zdrowia:

Medycyna pracy

np. badania wstępne, okresowe, końcowe, badania kierowców i operatorów maszyn, badania diagnostyczne.

Test FMS

składa się z kilku podstawowych testów, które oceniają sprawność fizyczną uczestnika. Testy pozwalają na wykrycie zaburzeń w obrębie stabilizacji, zakresu ruchomości, siły mięśniowej czy koordynacji mięśniowo-nerwowej.

Konsultacje ze specjalistami:

Wizyty u specjalistów

np. wizyty u lekarzy pierwszego kontaktu, specjalistów, takich jak kardiolog, gastrolog, ortopeda, dermatolog, ginekolog, okulista.

Telemedycyna

Indywidualne konsultacje z certyfikowanym lub dyplomowanym specjalistą w formie stacjonarnej lub wideo. Sesje mogą trwać 20, 30, 40 lub 60 minut. Po każdej konsultacji pracownik otrzymuje dodatkowy materiał wideo lub audio uzupełniający wiedzę z obszaru wellbeing. Dostępni specjaliści:

 • Dietetyk
 • Fizjoterapeuta
 • Trener personalny
 • Trener biznesu/rozwoju osobistego
 • Psychiatra
 • Lekarz

Zdrowie
psychiczne:

Pomoc psychologiczna i psychiatryczna

np. konsultacje psychologiczne, terapia psychologiczna, farmakoterapia.

Konsultacje psychologiczne

Indywidualne konsultacje z certyfikowanym lub dyplomowanym specjalistą Psychologiem w formie stacjonarnej lub wideo. Sesje mogą trwać 20, 30, 40 lub 60 minut.

Fizjoterapia:

Rehabilitacja

np. fizjoterapia, masaże, kinezyterapia. Pacjent musi dojechać na miejsce i odczekać swoje w kolejce.

Masaże biurowe

to dobry sposób, aby pokazać swoim pracownikom, że dbasz o ich zdrowie i dobre samopoczucie oraz że doceniasz ich ciężką pracę. Masaże biurowe pozwolą na chwilę relaksu i odprężenia. Masaż trwa 15 minut i odbywa się na profesjonalnym krześle gwarantującym komfort. Masażysta skupia się na masowaniu górnej części pleców, szyi, głowy i kręgosłupa, kończąc na lędźwiach.

Leki
i suplementy:

Leki i suplementy

refundowane lub nie przez NFZ, mogą być również refundowane w całości lub częściowo przez firmę.

Cała prawda o lekach i suplementach

Godzinne wykłady w formie webinarów prowadzone przez ekspertów z zakresu aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, budowy nawyków, kontroli stresu, snu i regeneracji oraz kondycji mentalnej.

Ceny pakietów:

CENA: 15.000 zł / mies*

CENA: 4500 zł / mies*

Pakiet medyczny

Badania profilaktyczne – np. badania krwi, moczu, USG jamy brzusznej, mammografia, kolonoskopia, EKG, spirometria, badania wzroku i słuchu.

 

Pakiet wellbeing

Audyt Zdrowia – to test pokazujący aktualny stan zdrowia pracowników. Test może być wykonany stacjonarnie pod okiem specjalisty podczas 30-minutowych konsultacji, lub online samodzielnie przez przez pracownika. Wraz z wynikiem testu pracownik otrzymuje informację o tym, które elementy są jego mocną stroną, a nad którymi należy jeszcze popracować. Dołączone wskazówki i triki pomogą nad nimi pracować.

Pakiet medyczny

Medycyna pracy – np. badania wstępne, okresowe, końcowe, badania kierowców i operatorów maszyn, badania diagnostyczne.

 

Pakiet wellbeing

Test FMS – składa się z kilku podstawowych testów, które oceniają sprawność fizyczną uczestnika. Testy pozwalają na wykrycie zaburzeń w obrębie stabilizacji, zakresu ruchomości, siły mięśniowej czy koordynacji mięśniowo-nerwowej.

Pakiet medyczny

Wizyty u specjalistów – np. wizyty u lekarzy pierwszego kontaktu, specjalistów, takich jak kardiolog, gastrolog, ortopeda, dermatolog, ginekolog, okulista.

 

Pakiet wellbeing

Telemedycyna – Indywidualne konsultacje z certyfikowanym lub dyplomowanym specjalistą w formie stacjonarnej lub wideo. Sesje mogą trwać 20, 30, 40 lub 60 minut. Po każdej konsultacji pracownik otrzymuje dodatkowy materiał wideo lub audio uzupełniający wiedzę z obszaru wellbeing. Dostępni specjaliści:

 • Dietetyk
 • Fizjoterapeuta
 • Trener personalny
 • Trener biznesu/rozwoju osobistego
 • Psychiatra
 • Lekarz

Pakiet medyczny

Pomoc psychologiczna i psychiatryczna – np. konsultacje psychologiczne, terapia psychologiczna, farmakoterapia.

 

Pakiet wellbeing

Konsultacje psychologiczne – Indywidualne konsultacje z certyfikowanym lub dyplomowanym specjalistą Psychologiem w formie stacjonarnej lub wideo. Sesje mogą trwać 20, 30, 40 lub 60 minut.

Pakiet medyczny

Rehabilitacja – np. fizjoterapia, masaże, kinezyterapia. Pacjent musi dojechać na miejsce i odczekać swoje w kolejce.

 

Pakiet wellbeing

Masaże biurowe – to dobry sposób, aby pokazać swoim pracownikom, że dbasz o ich zdrowie i dobre samopoczucie oraz że doceniasz ich ciężką pracę. Masaże biurowe pozwolą na chwilę relaksu i odprężenia. Masaż trwa 15 minut i odbywa się na profesjonalnym krześle gwarantującym komfort. Masażysta skupia się na masowaniu górnej części pleców, szyi, głowy i kręgosłupa, kończąc na lędźwiach.

Pakiet medyczny

Leki i suplementy – refundowane lub nie przez NFZ, mogą być również refundowane w całości lub częściowo przez firmę.

 

Pakiet wellbeing

Cała prawda o lekach i suplementach – Godzinne wykłady w formie webinarów prowadzone przez ekspertów z zakresu aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, budowy nawyków, kontroli stresu, snu i regeneracji oraz kondycji mentalnej.

Koszt pakietów

Pakiet medyczny:
CENA: 15.000 zł / mies*

Pakiet wellbeing: CENA: 4500 zł / mies*

*Ceny podane przy założeniu – średna cena pakietu medycznego to 300 zł ; ilość pracowników to 50

Umów bezpłatną konsultację!

Chcesz poznać więcej korzyści z pakietu wellbeing w Twojej firmie?

Umów się na bezpłatne konsultacje i dowiedz się co możesz zyskać

Chcesz poznać więcej korzyści z pakietu wellbeing w Twojej firmie? Umów się na bezpłatne konsultacje i dowiedz się co morzesz zyskać

Skontaktuj się z nami​