Wellbeing Polska

Pobierz najnowszy raport “Zdrowie psychiczne pracowników w 2024 roku” Pobierz →

Dlaczego warto?

Platforma Wellbeing – czym jest?

Dzięki platformie Twój zespół ma dostęp do wszystkich usług w jednym miejscu. Platforma daje możliwość m.in. wzięcia udziału w webinarach i panelach dyskusyjnych czy zapisania się na konsultacje ze specjalistą.

Na dedykowanej platformie Twój zespół zajdzie także bibliotekę wiedzy, w której znajdują się ciekawe artykuły, nagrania z webinarów, krótkie filmiki pomagające wdrożyć nowe nawyki czy podcasty, które pracownik może wysłuchać o dogodnej dla siebie porze. Poprzez platformę Twój zespół ma również możliwość m.in. wykonania Testu Zdrowia, zapisania się do firmowej Grywalizacji czy Indywidualnego Programu Rozwoju — programu stworzonego dla osób, które chcą wprowadzić do swojego życia nowe nawyki lub skutecznie pozbyć się tych niechcianych.

Działania online w Twojej firmie

Jako jedyni stosujemy wszystkie formy online angażujące pracownika (m.in. platforma, aplikacja mobilna, indywidualna praca nad nawykami, webinary, grywalizacja).

Zgłoś chęć udziału >>

Korzyści dla firmy i pracowników

Dbanie o profilaktykę zdrowia pracowników może pomóc zwiększyć produktywność i koncentrację w zespole, zredukować stres i napięcia, które są codziennym towarzyszem w biurowym środowisku, oraz zbudować pozytywny wizerunkek firmy, która dba o swoich pracowników.

Zgłoś chęć udziału >>

Kim jesteśmy?

Od 14 lat wdrażamy programy wellbeing dla firm w Polsce (m.in. dla Orange, BNP Paribas i Kompanii Piwowarskiej); rozpoczęliśmy między innymi najdłużej działający w Polsce program stały dla firmy Royal Canin z grupy MARS.

Jesteśmy zespołem 90 specjalistów który tworzy i wdraża mierzalne programy wellbeing dla firm.


Nasze rozwiązania pomagają organizacjom szybciej osiągać cele biznesowe oraz wpływają na wyniki finansowe. Wspierają także pracowników w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego poprzez zapewnienie dostępu do rozwiązań wspierających zdrowie psychiczne i fizyczne.

Platforma Wellbeing
w Twojej firmie za darmo

W Wellbeing Polska zapewniamy przełomowe rozwiązania, które zwiększają produktywność i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i wypróbuj platformę wellbeing za darmo.

01.

Wypełnij formularz
Zgłoś się do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.
02.

Platforma Wellbeing w Twojej firmie

Twoi pracownicy otrzymają dostęp do Platformy Wellbeing, gdzie znajdują m.in. ciekawe artykuły, nagrania z webinarów, czy krótkie filmiki pomagające wdrożyć nowe nawyki.

03.

Co potem?
Ciesz się zadowoleniem i dobrym zdrowiem wśród członków Twojego zespołu!
I mamy nadzieję – zaczniemy wspólnie dalszą współpracę.

*wypełniając formularz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych, sporadyczny kontakt przez SMS, mail albo telefoniczny.
Administratorem danych osobowych jest spółka HEALTH WELLBEING SERVICES sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków.