ZDROWIE DLA KAŻDEGO

Usługi związane z dbaniem o zdrowie aktualnie są dostępne dla zamożnych i najbardziej świadomych 2% społeczeństwa!

Firmy od dziesięcioleci bazują na modelach, w których człowiek permanentnie traci zdrowie – od pierwszego dnia pracy.

Chcemy pomóc ludziom i firmom w branży profilaktyki zdrowia w uwolnieniu jej potencjału i docelowo rozwiązać problem utraty zdrowia ludzi. Każdego będzie stać na indywidualne podejście i systematyczność współpracy ze specjalistami od profilaktyki dzięki wdrożeniu kompleksowych programów wellness. 

ikona_fitness

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

ikona dieta

ZDROWE ODŻYWIANIE

ikona umysł

ZDROWIE MENTALNE

ikona sen

SEN I REGENERACJA

ikona_fitness

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

ikona dieta

ZDROWE ODŻYWIANIE

ikona umysł

ZDROWIE MENTALNE

ikona sen

SEN I REGENERACJA

Obecnie środowisko pracy w korporacjach zaprojektowane jest pod osiąganie jak najlepszych wyników kosztem zdrowia pracowników.

„Excel nałożony na człowieka” działa nie tylko na niekorzyść firmy (słabe wyniki oraz rotacja w organizacji), ale i na członków zespołu, zwłaszcza w długodystansowej perspektywie (wypalenie, utrata zdrowia, stagnacja rozwoju, bycie nieuczciwym w pracy).

Dlatego my nakładamy Excel na programy wellness i aplikujemy nowoczesne metody dbania o zdrowie.

Obecna kultura pracy i życia jest wielkim wyzwaniem dla natury człowieka, wpływając bezustannie na jego zdrowie. Wspólnie zmieńmy ten stan rzeczy!

Nasze wartości

  • Promowanie i wspieranie tylko wartościowych rzeczy. Zdrowie, pomaganie innym, zaangażowanie w życiu zawodowym i prywatnym, ekologia, odpowiedzialność społeczna. Nie prowadzimy płatnych kampanii performance marketingu. Nasz marketing to możliwość poznania nas bezpłatnie w działaniu i sprawdzenia, dlaczego jesteśmy tak skuteczni. Dlatego możesz przetestować nasze usługi i zobaczyć, jak dobrze rozumiemy potrzeby i problemy grupy wiekowej 25-55 lat. 
  • Profesjonalizm. Firmy, które się do nas zgłaszają, niezależnie od tego, czy podejmą z nami długofalową współpracę, zawsze otrzymają pomoc i odpowiedzi na pytania związane z naszym know how. Dlaczego? Aby nie popełniać błędów i lepiej wdrażać programy, dopasowywać najlepsze rozwiązania w dostępnym budżecie.

  • Pasja. Inwestujemy od 12 lat w to, aby docierać jeszcze taniej do jeszcze większej liczby osób. Robimy wszystko, by zdrowie było łatwiej dostępne.
 
  • Determinacja. Obniżanie bariery dostępu do zdrowia, klasyfikowanie zmian behawioralnych i nawyków w postaci liczb – to wiele decyzji, które nie są popularne i modne wśród autorytetów, jak również w firmach. Zmieniamy to, co zostało ustalone wiele lat temu, po to, aby być skuteczniejszymi w realizacji misji.

DLA KOGO PRACUJEMY?

ŚWIADOME I ZAANGAŻOWANE FIRMY

Współpracujemy z korporacjami, dużymi firmami usługowymi i produkcyjnymi, które są świadome wpływu zdrowia na wydajność i zadowolenie z życia pracowników. Podejmujemy współpracę tylko z organizacjami gotowymi na mierzalną współpracę, w której obie strony angażują się tak samo mocno.

ORGANIZACJE POWYŻEJ 200 PRACOWNIKÓW

Ze względu na nasze metody, aby pracować efektywnie, możemy skutecznie pomagać firmom powyżej 200 pracowników.

Jeśli masz mniejszy zespół, jednak zależy Ci na satysfakcji Twojego teamu pomimo wyższej ceny, skontaktuj się z nami, a poszukamy rozwiązania dla Ciebie. 

ZESPOŁY W BIURZE

Przygotowaliśmy szeroką ofertę dla pracowników biur czy hal produkcyjnych. Jesteśmy w stanie obsłużyć nawet zespoły przekraczające 10.000 pracowników, skupione w kilku lokalizacjach. 

ZESPOŁY ROZPROSZONE

Mamy szereg autorskich rozwiązań online dla zespołów pracujących zdalnie. Dzięki temu pomożemy Ci zadbać o zdrowie całego Twojego teamu, nawet jeśli pracuje na 7 kontynentach.

DLA KOGO NIE PRACUJEMY?

FIRMY CELOWO SZKODZĄCE LUDZIOM I ŚRODOWISKU

Zgodnie z filozofią naszej marki nie podejmujemy współpracy z firmami, które budzą nasze zastrzeżenia, np. dla branży tytoniowej.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Wybierz powitalny prezent dla Twojej załogi! Bezpłatny Dzień Zdrowia, kultowy webinar o 4 filarach zdrowia, a może autorska sesja Power Meeting? Wybierz teraz – całkowicie bezpłatnie!