Eventy Wellbeing Polska — spotkanie organizacyjne

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne rozpoczynające szkolenie, na którym nasz ekspert — Bogusław Tołwiński przekaże Ci najważniejszą wiedzę z zakresu prowadzenia eventów

Sesja VR

Eventy WP — sesja relaksacyjna z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (VR)

Sesja Mindfulness VR to krótka sesja medytacji/relaksacji z wykorzystaniem gogli do wirtualnej rzeczywistości. Praktykowanie uważności w wirtualnej rzeczywistości sprawia, że pracownik czuje się spokojny i zrelaksowany. Sesja pomaga mu złagodzić długotrwały stres, pozbyć się napięcia nerwowego i zwiększyć jego produktywność.

FMS

Eventy WP — test sprawności ruchowej FMS

FMS składa się z kilku podstawowych testów, które oceniają sprawność fizyczną uczestnika. Testy pozwalają na wykrycie zaburzeń w obrębie stabilizacji, zakresu ruchomości, siły mięśniowej czy koordynacji mięśniowo-nerwowej. Test FMS pozwala szybko określić funkcjonalność zdolności przed rozpoczęciem lub powrotem do aktywności fizycznej oraz ocenić ryzyko wystąpienia urazu i eliminacji ewentualnego przeciążenia.

Waga Tanita

Eventy WP — Analiza kondycji organizmu przy pomocy wagi Tanita

Tanita to waga, która służy do pomiaru masy ciała, oraz ilości tkanki tłuszczowej w organizmie. Odczyt wagi pokazuje informacje na temat postępów w treningach oraz efektach stosowanej diety.